Łukasz Szewczyk10.05.2015 (9:11)5 komentarzy

Więcej elektronicznego dance`u w VIVA Polska

Elektroniczna muzyka taneczna (EDM) to obecnie jeden z popularniejszych gatunków muzycznych na świecie. Kanał VIVA Polska coraz bardziej stawia na ten rodzaj muzyki, który jest szczególnie lubiany przez Millenialsów
Viva Dance
O światowym boomie na EDM najlepiej świadczy fakt, że bilety na największy festiwal muzyki EDM, Tommorowland, co roku "rozchodzą" się w przeciągu godziny. Zeszłoroczną edycję festiwalu odwiedziło rekordowe 400 tysięcy osób z 50 krajów. Piosenki z gatunku EDM zawładnęły listami przebojów na całym świecie, wystarczy wspomnieć o takich hitach, jak "Wake me up!" (Avicii feat. Aloe Blacc), "Summer" (Calvin Harris), czy "Hey Brother" (Avicii).
Dlatego na fali popularności muzyki EDM, VIVA Polska codziennie od 2:00 do 6:00 nadaje pasmo "VIVA Dance MIX", z kolei między 6:00 a 18:00 pasmo "VIVA Dance". W tych godzinach widzowie mogą posłuchać najlepszych piosenek z gatunku EDM. Na antenie Vivy królują wówczas przeboje takich międzynarodowych gwiazd jak: Martin Solveig, Alesso, Martin Garrix, Mike Candys, Avicii, Tewn Walls, Calvin Harris, ZHU, Tiesto, Armand Van Helden, Flo Rida, czy David Guetta. Wprowadzając więcej muzyki, stacja nie rezygnuje ze sprawdzonych i lubianych przez widzów serii, takich jak m.in. "Polowanie na faceta", "Piękna i kujon", czy "Miłość w rytmie kasy".
TVN Media

Komentarze (1 - 5 z 5)

super :D Kocham EDM <3
 1  
jednak widać fifa troche zmądrzała
 5  
Pomoże jak kadzidło umarłemu.
 1  
Zapomnieliście dodać, że w piątki i soboty VIVA jest 100% muzyczna, bez żadnych reality shows. VIVA to od lutego najlepsza stacja muzyczna w Polsce, większość innych stacji kopiuje piosenki z VIVY, których nigdy nie puszczały. Kocham EDM, najlepszy gatunek muzyczny na świecie.
 2  
No w końcu jakaś pozytywna zmiana ;)
 3