Łukasz Szewczyk10.05.2015 (9:51)12

Sport na głównej antenie Canal+. Inwestycje w seriale, filmy i nowe formaty

Nowy, powiększony pakiet Canal+ to przede wszystkim zmiany dla kibiców, którzy od teraz najważniejsze wydarzenia sportowe będą oglądać na antenie głównego Canal+. Stacja zapowiada także produkcje własnych seriali, inwestycje w polskie kino czy też nowe formaty własne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Tylko że jakość głównego Canal+ jest gorsza od Canal+ Sport, chyba że od jutra coś z tym zrobią, bo inaczej Liga Mistrzów będzie w słabszej jakości.
 22  
To już wiem gdzie był haczyk, teraz żeby mieć dostęp do pełnej oferty sportowej będzie trzeba wykupić główny Canal+ czy de facto pełen pakiet, z kanałami filmowymi włącznie.
 15  
Spokojnie. Wszyscy abonenci nc+ i kablówek otrzymają dostęp do pełnej oferty w ramach obecnych umów. A nowy pakiet ma być sprzedawany w całości :)
 1  
Spokojnie. Wszyscy abonenci nc+ i kablówek otrzymają dostęp do pełnej oferty w ramach obecnych umów. A nowy pakiet ma być sprzedawany w całości :)
ta tylko ciekawe czy to nie będzie tak jak wcześniej, że narzucą nam większe opłaty i albo płacimy albo zrywamy umowę z powodu podwyżki abonamentu
 9  
MOgli by powiedzieć jakie prawa zostaną bo jak tylko Premier League i polska to ja podziekuje im za to.
La liga,włoska i francuska musza zostac,mogli by dokupic jeszcze jakies innne dyscyppiliny bo to troche monotonee tylko mecze i NBA czy żużel
 1  
Nie wszyscy lubiący filmy lubią sport,i na odwrót.. Ale My dobrze wiemy dlaczego ten monopolistyczny twór łączy ofertę filmową i sportową.. ;]
 6  
Opłaty zależą od operatora i oferty promocyjnej ;)
Dla jednym będą wyższe, dla innych bez większych zmian ;)
 1  
Późno, bo późno - na końcu przedostatniego akapitu, ale padło. Bo paść musiało. Magiczne słowo platformy nc+. Kontent.
 10  
I tak za rok bedzie jakieś 77 Canali Ciekawe gdzie to będą upychać :)
 2  
2 kanały sportowe a oni znowu wciskają oglądanie sportu do głównego Canal+? Bez przesady! Czy w takim razie na Canal+Sport dadzą film, serial, koncert, ...? Nie sądzę.
 5