Łukasz Szewczyk18.05.2015 (16:32)13 komentarzy

TCM zmieni się w TNT HD

Nadchodzą kolejne zmiany na polskim rynku telewizyjnym. Filmowy kanał telewizyjny TCM, prezentujący klasykę kina amerykańskiego, jeszcze w tym roku zmieni się w TNT HD.
Nadawca na chwilę obecną nie zdradza szczegółowych informacji dotyczących zmian. Wiadomo, że "odświeżona wersja kanału TCM w wersji HD zadebiutuje w Polsce jesienią" 2015 roku. Z pierwszych zapowiedzi wynika, że w ramówce TNT HD znajdą się zarówno "najnowsze serialowe megaprodukcje" jak i "hollywoodzkie arcydzieła pełne wielkich emocji". Nadawca właśnie prowadzi rozmowy z operatorami w sprawie nadchodzących zmian.
Przypomnijmy, że kanał TCM emituje filmy z udziałem największych gwiazd srebrnego ekranu: od Brando do Hepburn, od Newmana do De Niro, od Eastwooda do Nicholsona. TCM to także poruszające filmy dokumentalne i ekskluzywne wywiady z twórcami światowego kina. Swój niepowtarzalny styl kanał zawdzięcza bogatej bibliotece filmowej, od Złotej Ery Hollywood do współczesności.

Stacja TCM, jako całodobowy kanał, dostępna jest w ofercie wielu operatorów płatnej telewizji w Polsce.

Komentarze (1 - 10 z 13)

MGM i Cinemaxy lepsze. Od parunastu lat te same filmy non stop na TCM. Teraz jeszcze dojdą seriale. Słabiutko.
 6  
I bardzo dobre posunięcie, i wręcz konieczne. Mamy już klasykę MGM w HD, ostatnio również i Paramountu, teraz dojdzie TCM. Tak powinno być, a ewentualne krytykowanie tego, zupełnie nie ma sensu, gdyż świadomy widz dokładnie wie, na jakich pozycjach jest budowana ramówkach owych stacji. A niektórzy chyba oczekują, że te w/w stacje będą, bo ja wiem, konkurować ofertą z Canal+ i HBO???
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 maja 2015 o 17:56:26 przez -).
propaper (usunięte konto #34293) 18.05.2015 (17:55:36)
 15  
A kiedyś przypadkiem w Polsce zamiast TCM nie było właśnie kanału TNT który współdzielił pasmo z CN ?
 14  
Niech wrzucą transmisję NBA jak kiedyś było.
 1  
kolejny kanal na powtorki csi
 4  
poproszę bez reklam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 11  
Kiedyś oglądałem jak nie było reklam w trakcie filmu, tak samo jak Kino Polska. Więcej reklam to i więcej widzów???
 2  
Nareszcie! Bedzie jak w Sky Germany! Na to czekalem i wreszcie w HD!
 6  
Będzie więcej reklam, a mniej klasycznych filmów. Nie wszystkim się spodobają seriale, które mają wypełniać połowę ramówki. :P
 0  
I to jest to.Nareszcie odpowiednia jakość do treści prezentowanych na przedmiotowym kanale.A gdyby sie okazlo ze nie beda nas uszczesliwiac reklamami,to pelnia szczescia.
 0