kar14.09.2006 (9:04)11 komentarzy

Comedy Central Polska od 19 października

Pierwszy w Polsce kanał komediowy pojawi się już 19 października. Nasz kraj jako czwarty otrzyma na własność lokalną wersję Comedy Central, który przygotowuje właściciel MTV Polska.
- Cieszę się, że mogę zapowiedzieć start Comedy Central w Polsce. Wierzę, że dzięki rozrywce i komedii na najwyższym poziomie, stacja szybko zyska sympatię polskich widzów. Comedy Central dopełni nasze silne portfolio kanałów telewizyjnych w Polsce. - mówi Dean Possenniskie, General Manager, VP Emerging Markets Group, MTV Networks International.
Comedy Central kieruje swój program do widzów poszukujących rozrywki i dobrego humoru. Niezależnie od pory dnia będą oni mogli obejrzeć najbardziej popularne produkcje komediowe z rynku amerykańskiego i europejskiego. Warto tu wymienić zarówno robiące obecnie karierę na świecie przeboje telewizyjne, jak: serial BBC "My Family", czy kilkakrotnie nagradzany sitcom "My Wife & Kids" oraz, znane i lubiane przez polską publiczność, światowe hity - "Gotowe na wszystko" i "Seks w wielkim mieście".

Widzowie będą mogli po raz pierwszy obejrzeć piątą i szóstą serię "Seksu w wielkim mieście", które nigdy wcześniej nie były emitowane w polskiej telewizji. Nie zabraknie również seriali, które od lat mają w Polsce wiernych fanów, np. "Roseanne", "Zdrówko" czy "The Cosby Show".

Jedną z najsilniejszych, zasługujących na wyróżnienie pozycją ramówki Comedy Central będzie najbardziej znany na świecie talk show komediowy produkowany przez Broadway Video's "Saturday Night Live", który od trzydziestu lat jest hitem w Stanach Zjednoczonych. Najsławniejsi obecnie komicy, jak Eddie Murphy, Bill Murray, Mike Myers czy Adam Sandler rozpoczynali swoje kariery od prowadzenia tego programu.

- W Polsce do tej pory nie było kanału komediowego. Wiemy, że Polacy lubią się śmiać i chętnie oglądają polskie i zagraniczne seriale, filmy i programy komediowe. Comedy Central Polska będzie miejscem, gdzie to wszystko znajdą. - mówi - Derrick Ogrodny, Dyrektor Kreatywny i Programowy Comedy Central Polska.

W ramówce Comedy Central znajdą się także polskie produkcje, które skupiać się będą na przedstawianiu i komentowaniu w satyryczny sposób bieżących wydarzeń w Polsce. Stacja ma ambicję zostać kuźnią talentów komediowych, dlatego stawia na młodych i jeszcze nieznanych artystów. Już wkrótce rozpoczną się przesłuchania dla komików, chcących współpracować z kanałem.

Sprzedażą czasu reklamowego i akcji specjalnych zajmie się At Media (Pierwszy w Polsce Dom Sprzedaży Kanałów Tematycznych).

Komentarze (1 - 10 z 11)

no to może dadzą w asterze...
 0  
mogliby futurame zapodac
 0  
MGS: Nie ma szans! Bedzie Kuchnia Tv !
 0  
A skąd wiesz?
 0  
no dobra, ale teraz sportklub leci na 3 częstotliwościach...
 0  
Cokolwiek dadzą teraz w Asterze (choć też przepowiadam raczej kuchnię.tv) Comedy Central wcześniej czy później zagości i tu : wszak Viva + ma zmienić się w Comedy Central DE. Skoro do wyboru będzie polska wersja to niemieckiej raczej nie bedą trzymać - z MTV są póki co w dobrej komitywie i pewnie się dogadają. Chociaż z drugiej strony... to durna firma.

Co do newsa - ciekawie się zapowiada, znacznie ciekawiej niż myślałem. Wprawdzie znaczna część seriali to odgrzewane kotlety, ale wciąż dosyć smaczne ;)
 0  
Dobrze jakby ten kanał pojawił się w CP
 0  
Fajnie się zapowiada. Mam nadzieję na animacje ze stajni Fox'a czyli Family Guy, Futuramę, American Dad.
 0  
MGS: Nie ma szans, wskazówką jest wypowiedź Pani Joanny P. z Aster mówiła, że pojawi się "coś na przełomie września i października"....., a Kuchnia rusza właśnie wtedy;)
 0  
Jestem pewien, że Comedy Central pojawi się w Cyfrze+. Jeśli pojawi się na transponderze MTV Networks, to wszystko będzie na to wskazywać.
 0