Łukasz Szewczyk22.05.2015 (22:30)15 komentarzy

Krzysztof Wieszczek wygrał "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (22 maja 2015 roku) zakończyła się trzecia edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska.
Taniec z gwiazdami - jury / Fot. Polsat
Taniec z gwiazdami - jury / Fot. Polsat
Za nami trzecia edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Po raz kolejny taneczne show okazało się jednym z większych hitów ramówki telewizji ze słoneczkiem w logo. .
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska / Fot. Polsat
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska / Fot. Polsat
Do finału trzeciej edycji dotarły dwie pary Tatiana Okupnik i Tomasz Barański oraz Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia. Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrał Krzysztof Wieszczek (w parze z Agnieszką Kaczorowską).

Pierwszą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino, natomiast drugą edycję para Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino.

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja) Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 10 z 15)

Gratuluję mu. Lubię jak prowadzi wiadomości.
 7  
Bożenka z Klanu jest piękna i epatują seksapilem....te ruchy...super dziewczyna
 8  
Kto tu jest gwiazdą, a kto tancerzem bo nie kumą. Gościa nie znam, a kobite kojarzę z serialu o hydraulikach "Kran".
 7  
Ja znam Wieszczka, nie to co ten osobnik powyżej... świetna para wygrała, i fajnie że wreszcie męska gwiazda po czterech latach.

Kolejna (siedemnasta już w sumie) edycja na jesień ma być.
 6  
Ciekawe kiedy Kraśko z Dakaru zatańczy ? :)
 7  
W następnej edycji zatańczą kot z psem a wszystko pokaże polsat
 5  
Wieszczak związany jest z Polsatem,a Okupnik z TVN .W tym trzeba dopatrywać się sukcesu Krzysztowa .Tatiana była lepsza i po raz kolejny w tym programie talent przegrał z koneksjami
 2  
Z tego co wiem to ON byl zwiazany z Polsatem, chyba aktualnie nie gra w zadnym ich serialu, a ONA juz nigdzie raczej nie wystepuje w TVN wiec sa pod tym wzgledem w takiej samej sytuacji.
 3  
Wieszczak to jest przeciez ten, co juz wygral Rolnik szuka Zony.. I co znowu wygral???
 5  
Wieszczak to jest przeciez ten, co juz wygral Rolnik szuka Zony.. I co znowu wygral???
powinien teraz zagrac w lotto
 0