Łukasz Szewczyk24.05.2015 (11:50)15

Szwecja wygrała Eurowizję 2015. Polska na 23 miejscu (wideo)

Z nami 60. konkurs piosenki Eurowizji pod dominującymi hasłami równości, wolności i tolerancji. Zwycięstwo dla Szwecji wyśpiewał Mans Zelmerlow, który podbił europejskie serca utworem "Heroes". Monika Kuszyńska, reprezentantka Polski, zdobyła 23 miejsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

Jak zwykle sukces polskiej piosenki tak trzymać !
 29  
jak zwykle nam się nie udało
 16  
A mi to lotto... ;-) jak i ten cały konkurs..
 7  
Bo zamiast wysłać Margaret, wysyła się osobę która nie potrafi śpiewać. Bo co innego mogło się przyczynić po za faktem że tegoroczna uczestniczą jeździ na wózku ?
 14  
nienawidzę Eurowizji same gówno prezentują wygrywa najgorszy , polska piosenka były lepsze a zawsze w ogonie , raz mi się podobała bardzo piosenka - kiedyś lat temu w wersji dziecięcej .
 14  
Polska piosenka nie była taka zła. Pokonaliśmy niemal cały kicz z półfinałów, zaszliśmy do finałów. No może powinniśmy być parę oczek wyżej, ale to i tak by niczego nie zmienił (co to za różnica 23 czy 20 miejsce).
Do czołówki jeszcze nam daleko i nie zanosi się, by to miało by się zmienić.
Bo jeśli piosenka jest dobra, to nie ważne z jakiego kraju pochodzi, zawsze wygra (lub znajdzie się na szczycie).
Trzeba wysyłać piosenkę z myślą o wygranej a nie o tym, by tylko być i może jeszcze przejść do finałów.
 12  
Rowniez w tym roku najlepsza piosenke zaspiewala Conchita, ktora promowala swoja plyte. :) Uwazam promocje jej plytyw w Eurowizji za nie na miejscu. Eurowizja zostala uzyta jako program reklamowy. Skandal!!!

Conchity Wurst bylo definitywnie za duzo, tylko ona wszedzie. Niemiecki ORF zrobil bardzo slaby program!
 5  
Jeśli Ich troje było najlepszym zespołem w historii Polskiej piosenki zajmując wysokie miejsce w Eurowizji .Zeszłego roku ani nie wygrał Facet ani Kobieta ,tylko jakieś nie wiadomo co.To ja chyba żyje na innej planecie ,za rok to może będzie ktoś uprawiał seks z gorylem i śpiewał,bo to zaczyna być kabaret.
 3  
Bardzo slabo wypdalo tez nasze Studio z ta dziewczynka w wianku. To byla chyba, to co maslo ubijala w utworze Cleo i Donatana. Nie potrafila nic fajnego powiedziec, poprostu ja zatkalo z tremy. Niestety nawet nie ma w TVP chyba nikogo, kto moglby Polske zaprezentowac. Przykre.. a moze jakis ksiezulo? :D
 6  
Monika dała świetny występ. To przykre, że tylko 23 miejsce bo były gorsze piosenki w konkursie. Dla mnie Polska zwyciężyła i jestem dumny z Moniki. W przyszłym roku proponuję wysłać Dawida Podsiadło albo Sarse Markiewicz.
 5