Łukasz Szewczyk05.06.2015 (17:00)13 komentarzy

Wkrótce więcej kanałów 4Fun. Koniec marek TV.Disco i Mjuzik.TV

4Fun Media wprowadza kolejne zmiany w swoich kanałach muzycznych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nadawca stawia na markę 4Fun. Jeszcze w czerwcu z telewizyjnych ekranów znikną TV.Disco i Mjuzik.TV.
W połowie maja 2015 roku spółka 4Fun Media zapowiadała zmiany w swoich kanałach telewizyjnych. "Docelowo, marka 4fun ma stać się czymś więcej niż telewizją, integrując ze sobą świat brandów, rozrywki i show biznesu w celu kreowania nowych źródeł przychodów dla spółki" - napisano w komunikacie.
Już wiadomo, że pierwszym elementem nowej strategii będzie wprowadzenie nowych nazw kanałów telewizyjnych. Z korespondenci nadawcy do operatorów płatnej telewizji, do której dotarł SATKurier, wynika, że 25 czerwca 2015 roku TV.Disco zmieni się w 4Fun Fit&Dance, a Mjuzik.TV w 4Fun Hits Bez zmian pozostanie natomiast nazwa głównego kanału - 4Fun.TV.

Na chwilę obecną nadawca nie zdradza szczegółowych zmian dotyczących nowych stacji.
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 10 z 13)

może będzie lepiej to się okaże podobała mi się muzyka przez pierwsze lata 4Fun tv i pierwsze trzy miesiące TV Disco tak jak by grali non stop to by było super RBL na sat z polskim i zagranicznym Punk Pop Rock Party taki program grają na Eurobird bym se nagrał najlepiej w HD na zmianę z italo disco 80' 90' euro dance od 1990 do dziś 2015 .
żeby było jak dawniej !!! 5.06.2015 (18:58:15)
 4  
Nie oglądam muzycznych stacji. Oglądam YT, Vevo.
 11  
Mnie najbardziej odpowiało pierwsze wcielenie Rebel TV. To była porządna stacja. A później nadawca zaczął się szamotać i wszystko co można było sknocić - sknocił.
 24  
Ciekawe czy zmieni się wszystko na lepsze i czy będzie jeszcze więcej muzycznych kanałów spółki 4 fun media i czy będą puszczane kreskówki wytwórni GIT PRODUKCJA czyli pasmo Kartony tak jak było dawniej puszczane w 4 fun.tv i czy będą takie programy jakie były dawniej puszczane w 4 fun.tv takie jak parszywa 13 i wiele wiele innych programów w 4 fun.tv I RBL:TV i co będzie zapodane w najnowszych kanałach spółki 4 fun media Poczekamy Zobaczymy!!! Bardzo bym chciał odbierać dużą ilość kanałów tej spółki bo mam kablówkę RTK w NOWYM SĄCZU!!!.
 5  
Jakby 4Fun wróciło do korzeni to nie trzeba byłoby kombinować i uruchamiać innych kanałów.
 8  
No i po co klonować kolejne bezsensowne przedwsięwzięcia?
Była sobie kiedyś Rebel TV która miała swoj styl,widownie i perspektywy przy mądrej,rozsodnej polityce marketingowej.Niestety ktoś rękami niemoty Figurskiego zniszczył w niwecz stację która w całym tonie gówna była diamentem,rodzynkiem. Na całym zamieszaniu skorzystała Stars TV choć i tutaj jakiś czas temu zaczeło się pogarszać i coraz więcej badziewia zaczyna być przemycanego do tego kanału. Ale jest jeszcze szansa odwrócić ten proces...
 6  
zawiedziony jestem tv disco kanalem bo zniknelo disco polo a ogladalnosc byla jaka byla a po zmianach teraz maja jeszcze gorsza ogladalnosc he he
 7  
moim zdaniem operatorzy powinni dawno wymienić tą stację na inną bo sama stacja niczego nie pokazuje a jedynie wyciąga kasę od naiwnych . po za tym to szmira , kicha zapchaj dziura operatorów cyfrowych i kablowych .
 5  
Kurde chłopie, a co TV Disco było jedyne z muzyką DiscoPolo? O ile się nie mylę istnieje jeszcze Power TV, Polo TV, Disco Polo Music. Starczy już, jest przesyt na rynku, a ty oczekujesz jeszcze kolejnego kanału z tą muzyką ....
 10  
Nie oglądam muzycznych stacji. Oglądam YT, Vevo.
a co to jest
 2