Łukasz Szewczyk09.06.2015 (17:13)10 komentarzy

"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" latem w MTV Polska

W tym tygodniu MTV Polska wyemituje ostatni przedwakacyjny odcinek trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Z kolei od 21 czerwca, widzowie MTV Polska będą mogli oglądać nową serię "Warsaw Shore - oglądaj z Trybsonami".
Tegoroczne lato na antenie MTV Polska upłynie pod hasłem "Warsaw Shore". W tę niedzielę (14 czerwca) widzowie zobaczą ostatni przedwakacyjny odcinek trzeciego sezonu, w którym pojawi się gwiazda pierwszej edycji, Eliza. Dziewczyna zrobi niespodziankę domownikom, choć nie wszyscy będą zadowoleni z tej niezapowiedzianej wizyty. Ponadto w odcinku zobaczmy także Wojtka w roli eksperta w salonie sukien ślubnych, pierwszą walkę Trybsona oraz kolejne techniku podrywu Damiana. Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" zostaną wyemitowane po wakacjach.
"Warsaw Shore – Oglądaj z Trybsonami" / Fot. MTV Polska
To jednak nie koniec niespodzianek od MTV Polska. Już od 21 czerwca ( w niedziele o godz. 23.00) telewizja MTV Polska rozpocznie emisję nowego formatu z udziałem Elizy i Trybsona - "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami". Popularna para, jako pierwsza oglądała odcinki trzeciego sezonu. Teraz widzowie zobaczą jak na gorąco komentowali przygody swoich znajomych z programu. W cyklu pojawią się także inni uczestnicy "Warsaw Shore", w tym byli bohaterowie jak np. Mariusz "Śmietana" Śmietanowski.

Komentarze (1 - 10 z 10)

MTV może sobie ten program wsadzić... nie będę oglądał.
 39  
Badziewie dla niegrzecznych dzieciaków. Byle co i nic po za tym....
 29  
Dlaczego to sie nazywa Ekipa z Warszawy? Przeciez ci ludzie to zbieranina z polskich wsi..
 39  
jak to w swoim polszmacie oglądasz podobne buahaah trudne sprawy dlaczego ja dzień .... co ty myślisz że to są programy typowo nie podobne do siebie cwelu wieśniaku z polszmatu
 28  
zero obciachu! żenujące! to jest kradzież formatu Googlebox, który kupiło TTV. JUŻ NAWET W MTV NIC SAMI NIE POTRAFIĄ WYMYŚLIĆ....
 27  
A gdzie wyniki oglądalności? Zapewne realne wyniki oscylowały wokół 30-50 osób dlatego lepiej ich nie podawać.
 27  
Już wiem dlaczego ludzie mają takie zryte dzbanki,oglądają takie gó....ne programy,jak to można oglądać,beznadziejne do sześcianu!!!!!!!!!!!!!!
 25  
Jak ja się cieszę, że tego telewizyjnego szamba MTV nie ma w DVB-T.
mieszkaniec nadwiślańskiego burdelu 11.06.2015 (11:00:07)
 0  
Kurde, a ja już zapomniałem o Twoim istnieniu. Ale widzę że znów mi o sobie przypominałeś hehe... dla twojej niewiedzy: paradokumentów nie oglądam. :P
 2  
POPULARNA PARA to raczej Ewelina i Paweł a nie TRYBSIOSRAKI .. Porażka z nimi haha ta żałośni i nic nie warci. Eliza nie może byc już bardziej sztuczna ! Żal mi was serio i tego dziecka hahah będzie mieć przez was zrujnowane dzieciństwo :)
 0