Łukasz Szewczyk12.06.2015 (22:47)47

Latem dwa nowe kanały sportowe w Polsce. Transmisje m.in. ligi włoskiej, francuskiej, Formuły 1, NFL

Ważna wiadomość dla kibiców sportu w Polsce. Już w sierpniu 2015 roku, od nowego sezonu piłkarskiego polscy fani będą mogli oglądać światowy sport na żywo i w najwyższej jakości w dwóch nowych kanałach telewizyjnych Eleven Sports Network.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 47)

kanały sportowe Polsatu I NC+ dostana po dupie :)
 63  
no no ciekawa sprawa
 36  
Wraca NFL :) Rewelacja!
 37  
Najbardziej przerąbane będzie miał Canal Plus,bo straci sporo praw sportowych , a Polsat tylko F1 , która powoli robi się coraz nudniejsza ,ja wole zresztą Moto GP gdzie walka jest do samego końca.
 29  
NC+ by zachęcić swoją ofertą i sportową powinna dołączyć ten kanał co zainteresuje nowych i obecnych abonentów, bo nowy kanał ma bogatą ofertą co nc+ uzupełniła by w swojej ofercie, po prostu nie obrażając się i nie zrażając się do tego kanału.
 16  
Moze sie myle,ale F1 w tym roku chyba nie pokaza.Przeciez Polsat ma prawa na ten sezon.
 6  
A Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej i Football League kto pokaże?
 21  
A i jeszcze NHL?!
 21  
Czekam na listo z info o podwyższce abonamentu Canal+ :)
Canal+ pewnie dokupi kontent premium w postaci golfa, regat i inne.
 16  
Teoretycznie chyba ma do końca sezonu rok temu tez na jeden kupili w ostatniej chwili , ale za bardzo się tymi prawami nie chwalili wiec rożnie może być ... sezon na razie do najciekawszych nie należy wiec udział w rynku cieniutki . nabyli tez prawa do 1 ligi , może być ciasno na 3 kanałach w sumie już jest moto gp z taka pasja transmituja ze caly weekend zabiera .maja tez niższe serie wyścigowe jezeli ta nowa stacja ma powazne plany to mozy byc ciekawie . popatrzmy tez co traci c+ dwie ligi pilkarskie i szczypiorniaka CL
 5