Łukasz Szewczyk13.06.2015 (15:14)33

Eleven Sports Network uderza w ofertę Canal+. Czy Polacy zapłacą za nowe kanały TV?

Zapowiada się gorące lato na polskim rynku telewizyjnym. W sierpniu mają ruszyć dwa kanały sportowe, w ramówce których na wyłączność znajdą się wybrane rozgrywki znane do tej pory z anten Canal+ i Polsatu Sport. Czy kibice będą chcieli płacić za nowe stacje TV?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 33)

Dla mnie wlasnie najwiekszym plusem tych nowych kanalow bedzie brak pokrak z Ekstraszmaty.
 8  
jeśli tv będzie w internecie na pewno się obejrzy.
 9  
Ja ide za liga hiszpanska
 29  
NC+ ma lige angielska tylko do sezonu 15/16 wlacznie wiec tylko sezon. Zaraz moga jej nie miec. A lige hiszpanska lub/i LE w Cyfrowym Polsacie - to jest przesadzone
 10  
Haha ta. Hiszpanska w polsacie. Chyba Kambodza premiere league bedzie w polsacie, a nie hiszpanska.
 55  
Dla dobra Nc+ dodał bym te kanały bez dodatkowych opłat jak chcą utrzymać abonamentów na podobnym poziomie co teraz:)
 24  
Niech cyfra+ dognie prawa do UFC

a za nowy program z dodatkowymi opłatami
to Ja dziękuje bardzo.
 14  
Liga angielska jest najmocniejsza. Raczej Polacy nie będą kupować kanałów premium. Może CP kupi jakąś ligę z top5.
 13  
Jeśli rzeczywiście odejdą te ligi to nc + powinna obniżyć kasę za paczkę z Canal + takie pytanko ,to jaka jest podwyżka za te pakiety bo mi się kończy umowa w grudniu chodzi powiedzmy o paczkę z Canal plus ,całą bo już nie można brać samą sportową.
 7  
Przestańmy pisać,że cokolwiek dostaliśmy od NC+, bo to ich psi obowiązek,żeby pomieścić ofertę sportową.. Dla mnie 'nowy' kanał sportowy, to jedynie zagrywka pijarowska mająca na celu stworzenie wrażenie,że coś dostaliśmy... NIC nie dostaliśmy.. Odebrano nam masę filmów. Z "premium" zrobiono telewizję familijną.. A oparto to wszystko na sporcie,dlatego też na głównej antenie pokazuje się wydarzenia sportowe,by zmusić ludzi do kupowania całego pakietu C+.

A informacje o nowym graczu na rynku medialnym, są jedynie potwierdzeniem,że ostatnia podwyżka była kolejnym skokiem na kasę ;] Bardzo mnie cieszy to info. Większa konkurencja wymusi na tym monopoliście jakieś ruch.. Ja mam to szczęście,że moja umowa obowiązuje jeszcze przez rok, więc płacę po staremu..
 30