Łukasz Szewczyk13.06.2015 (15:14)33

Eleven Sports Network uderza w ofertę Canal+. Czy Polacy zapłacą za nowe kanały TV?

Zapowiada się gorące lato na polskim rynku telewizyjnym. W sierpniu mają ruszyć dwa kanały sportowe, w ramówce których na wyłączność znajdą się wybrane rozgrywki znane do tej pory z anten Canal+ i Polsatu Sport. Czy kibice będą chcieli płacić za nowe stacje TV?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 33)

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Prawda jest taka, że Sportklub też już raz poważnie atakował polski rynek, wyciągnął Polsatowi Bundesligę i kanał teraz dogorywa. Co będzie z Eleven Sports? Jeżeli będzie to kanał premium to już widzę te tłumy, które będą płaciły nawet 10 zł za Serie A, Ligue 1 i inne, podrzędne sporty. Strata dwóch pierwszych lig to największy cios w C+ - podwyżki abonamentów, a miesiąc później strata dość poważnych produktów.

Pytanie co z komentatorami w Eleven, bo tych na rynku za wielu dobrych nie ma. Jest do wzięcia ekipa z Orange, może ktoś z Canal+ ewentualnie odejdzie, ale co dalej? Do tego wszystkiego jeszcze cwaniak Mirosławski jako szef redakcji sportowej.
 1  
Jeśli kanał faktycznie będzie dodatkowo płatny, to czy Polacy będą chcieli wydawać dodatkowe pieniądze za kanał sportowy z mało popularnymi sportami?.
Dobre!!! :D
Jak canal+ miał ligę włoską i francuską, to wtedy to były hiper mega srega atrakcyjne produkty ochoczo umieszczane w spotach.
A teraz jak miałyby te ligi być pokazywane przez inną stację, to nagle stają się "mało popularnymi sportami" ;)
Chyra ryknę ze śmiechu!!!
To się k.... nazywa manipulowanie
 10  
Mam nc+ od marca 2013 roku. Do tej pory nie obejrzałem żadnego meczu ligi francuskiej, czy włoskiej. Angielska i hiszpańska w zupełności wystarczą. Mogliby dać po 6-7 meczów z tych lig w każdej kolejce. W końcu zwolniło się miejsce po tych zapchajdziurach z Francji i Włoch.
 6  
To już chyba z 10ty kanał sportowy który miał powstać i do tej pory ich nie widać
 7  
Eleven Sport zrezygnowalo z Ekstraklasy z powodu startu kanalow od nowa trzeba zbudowac zasieg kanalu. Co ciekawe ta wloska spolka miala prawa na 5 lat a NC+ prawdopodobnie sprzedali na 3 sezony
 5  
Eleven Sports hiszpanska tez moze zgarnac. Poki nie na oficjalnie ze w Canal+ jest wszystko mozliwe. Potem klepnac wylacznosc dla CP i baj baj NC+.
 3  
Ich atrakcyjność się nie zmieniła, ale w nc+ były jednak dodatkiem (dla grupy kibiców - koneserów) do LM, LE, lig: polskiej, angielskiej czy hiszpańskiej, żużla, NBA itp. W nowym kanale będą póki co głównym atutem i stąd wątpliwości czy będą chętni i czy biznes się opłaci.
 4  
Eleven Sports hiszpanska tez moze zgarnac. Poki nie na oficjalnie ze w Canal+ jest wszystko mozliwe. Potem klepnac wylacznosc dla CP i baj baj NC+.
CP nie ma na nic pieniędzy... myślisz że stać ich będzie na wyłączność?
 1  
cena za 2 kanały "11 Sports Network" w jakosci HD wyniesie około 35 zł powtarzam "około" jednak nie przekroczy ona równowartości 10 Euro więc w najdroższym scenariuszu dobije do ok 42 lub 44 zł. Czy to naprawdę aż tak wysoka cena za zawartość merytoryczną programu (?) nie wiem. Cena ta wydaje się być dość rozsądną jak na polskie warunki rynkowe.
 14  
Oni chyba jeszcze nie znają Polaków, ale poznają. Niech się w... nie kupimy tych kanałów!!!!!
 2