Łukasz Szewczyk16.06.2015 (0:03)2 komentarze

Nowy serial "Czarno to widzę" w FOX Comedy (wideo)

W lipcu 2015 roku kanał FOX Comedy przygotował premierę nowego serialu komediowego "Czarno to widzę". Widzowie śledzą losy afroamerykańskiej rodziny na czele której stoi Andre "Dre" Johnson, który próbuje zaszczepić w rodzinie poczucie tożsamości kulturowej, które pozwoliłoby im należycie uhonorować przeszłość oraz ciężko pracujących na swój byt przodków.
Andre "Dre" Johnson (Anthony Anderson) ma świetną pracę, piękną żonę Rainbow (Tracee Ellis Ross), czwórkę średnio rozgarniętych dzieci oraz kolonialny dom na przedmieściach.
Jak każdy rodzic Andre i Rainbow pragną podarować swoim pociechom, wszystko to, co najlepsze. Ale marzenia ich latorośli znacznie różnią się od tych, które zaprzątały głowę państwu Johnson, gdy jeszcze, jako dzieci beztrosko bawili się na podwórku. Czasy się zmieniły i szczerze mówiąc ani Andre ani nawet liberalna Rainbow nie są na to do końca przygotowani. Wychowując potomstwo w typowej "białej" dzielnicy codziennie muszą borykać się ze skutkami ich asymilacji. Zoye, Andre Jr, Jack oraz Diane to typowi przedstawiciele pokolenia XXI wieku. Dla nich kolor skóry nie ma znaczenia, wszyscy są sobie równi i choć 24 godziny na dobę wyszykują informacji w sieci, jakoś umknął im fakt, iż obecnie najważniejszą funkcję w państwie pełni pierwszy afroamerykański prezydent.

Z małą pomocą konserwatywnego seniora rodu - Popsa (Laurence Fishburne) Andre próbuje zaszczepić w rodzinie poczucie tożsamości kulturowej, które pozwoliłoby im należycie.


Premiera serialu "Czarno to widzę" na antenie FOX Comedy 1 lipca 2015 roku o godz. 21.00. Emisja kolejnych odcinków w środy o godz. 21.00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Mam nadzieję,że jest to oryginalne tłumaczenie,a nie wytwór polskich rasistów ;p
 0  
"Black-ish". tytul oryginalny.
no to nie jest to samo co po polsku.
 0