Łukasz Szewczyk16.06.2015 (0:05)3 komentarze

Drugi sezon serialu "Wirus" od lipca na antenie FOX

W lipcu na kanale FOX widzowie zobaczą premierę drugiego sezonu serialu "Wirus", opartego na bestsellerowej trylogii autorstwa Guillermo del Toro oraz Chucka Hogana. Amerykańska premiera serialu odbędzie się 12 lipca, zaś polscy widzowie zobaczą go dwa tygodnie później.
Transformacja została rozpoczęta. Temu już nikt nie może zaprzeczyć - Nowy Jork coraz bardziej pogrąża się w śmiertelnej epidemii.
Dr Ephraim Goodweather (Corey Stoll) oraz jego sojusznicy, zrobili wszystko, co mogli, by zadać ostateczny cios najpotężniejszemu z wampirów - Mistrzowi (Robert Maillet). Lecz ich pełna poświęceń misja zakończyła się porażką. Teraz Ephraim i dr Nora Martinez (Mia Maestro) muszą skupić się na stworzeniu broni biologicznej, która pozwoli im unicestwić szerzące zarazę stworzenia. W tym samym czasie Abraham Setrakian (David Bradley) udaje się na poszukiwanie starożytnej księgi, która pozwoli mu w całości poznać historię tajemniczych istot oraz być może dostarczy informacji jak je pokonać. Cała trójka musi uważnie stawiać kroki, bowiem pałający chęcią zemsty Mistrz nie cofnie się przed niczym, by zgładzić wciąż krzyżujący mu plany zespół. Drużyna Ephraima zaczyna wyścig z czasem, muszą znaleźć sposób na pokonanie Mistrza, zanim transformacja stanie się powszechna, a co gorsze nieodwracalna.

Premiera serialu "Wirus" na antenie FOX 27 lipca 2015 roku o godz. 21.00. Emisja kolejnych odcinków w poniedziałki o godz. 21.00.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wkoncu;D
 3  
12 lipca + 2 tygodnie to 26 lipca a nie 27. Ktoś nie umie dodawać. 27 lipca to nie dwa tygodnie po premierze w USA tylko 15 dni (tydzień nie ma 7,5 dnia tylko 7).
 3  
lepiej by było jakbyscie napisali pod koniec lipca a nie ze w lipcu bo 12+14=26 czyli 26 lipca...wytrzymam...super serial
 1