Łukasz Szewczyk16.06.2015 (9:32)9 komentarzy

Dzieci będą śpiewać z rodzicami w nowym talent show TVN

Po sukcesie dziecięcego talent-show "Mali giganci" telewizja TVN szykuje kolejne muzyczne show. Tym razem program będzie miał bardziej rodzinny charakter, bo dzieci będą śpiewały z rodzicami lub dziadkami.
Nowy program dla telewizji TVN wyprodukuje firma Rochstar, która właśnie ogłasza castingi do nowego show. Z pierwszych informacji wynika, że w programie występować będą śpiewające duety składające się z dzieci w wieku od 6 do 17 lat oraz mamy, taty, babci lub dziadka.
Chętni do wzięcia udziału w programie mogą swoje zgłoszenia wysyłać na adres e-maila zgł[email protected] Przesłuchania odbędą się: 17 czerwca we Wrocławiu (Hotel Mercure Centrum, Pl. Dominikański 1), 19 czerwca w Katowicach (Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13) oraz 20 czerwca w Warszawie (ATM Studio, ul. Wał Miedzeszyński 384).

Komentarze (1 - 9 z 9)

Cieszyłbym się, gdyby TVN pokazała Reality Show o tym, jak nakarmić prawie milion głodujących dzieci w Polsce.
 24  
następne szoł będzie: Dzieci śpiewają razem z dziadkami, potem z wujkami, księżmi koniecznie jakiś taniec z gwiazami dla dzieciaczków. Wystarczy tego na kolejne 5 lat. Potem będziemy się znowu martwić co by tu pokazać.

W proteście nie oglądam tego typu rzeczy.
 25  
Dziecko zaśpiewa doskonale, rodzic będzie fałszował, odpadną z programu i dziecko do końca życia będzie złe na rodziców.
 7  
Klęska, wszystko to marność i gonienie za wiatrem. Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze większa marność, i tyle w tym temacie.
 8  
Rochgówno
 5  
kolejne gó**o z pedałenu
 4  
witam nie moge wysłac maila na podany adres wyskakuje mi bład.. co robic?
 2  
W żyry będzie pan ubierajcy sie w zara kids? haha
 1  
Ehh juz nie mają co wymyślać ;/
 1