Łukasz Szewczyk19.06.2015 (16:32)3 komentarze

Drugi sezon "Halt and Catch Fire" premierowo w CBS Europa

Zaledwie kilka tygodni po amerykańskiej premierze, na ekrany telewizorów w Polsce wkracza drugi sezon serialu obyczajowego " Halt and Catch Fire", którego akcja rozgrywa się w czasach początków Internetu. Serial został wyprodukowany przez zespół producentów "Breaking Bad".
Halt and Catch Fire
Akcja drugiego sezonu "Halt and Catch Fire" rozpoczyna się w 1985 roku i skupia się na Mutiny - firmie stworzonej przez Donnę Clark (Kerry Bishé) oraz Cameron Howe (Mackenzie Davis). Jej działalność opiera się na płatnej subskrypcji serwisu z grami, w których można konkurować z innymi użytkownikami, jednocześnie wymieniając się z nimi wiadomościami na czacie. W serii o komputerowych maniakach nie zabraknie także ekscytujących wątków związanych z Joe MacMillanem (Lee Pace) i Gordonem Clarkiem (Scoot McNairy).
Twórcami serialu są Chris Cantwell i Christopher C. Rogers, a producentami Cantwell, Rogers, Jonathan Lisco ("Southland"), Mark Johnson ("Breaking Bad", "Rectify", "Diner", "Rain Man") I Melissa Bernstein ("Breaking Bad", "Rectify"). "Halt and Catch Fire" to serial zespołu producentów odpowiedzialnych za znaną na całym świecie produkcję "Breaking" Bad.

Polska premiera drugiego sezonu nastąpi niedługo po amerykańskim debiucie - 21 czerwca 2015 roku o godz. 21:00 w CBS Europa. Dziesięcioodcinkowy serial będzie można oglądać w każdą niedzielę o 21:00.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wooow! CBS Europa puszcza coś prawie zaraz po premierze w USA? Miłe zaskoczenie :)
 1  
CBS Europa koniecznie przerobic na AMC Channel
 1  
Premiera nowego serialu na kanale SD z bitrate Vhs....po prostu NICE
 1