Łukasz Szewczyk06.10.2006 (7:00)14 komentarzy

Nowa ramówka VIVA Polska

Muzyczny kanał VIVA Polska przygotował nową, jesienną ramówkę. W ofercie oprócz jesiennego hitu "Shibuya" pojawią się dwie nowe listy przebojów, program weekendowy oraz reality-show z udziałem grupy US5. Z anteny znika m.in. "Club Rotation".
Shibuya
Największym jesiennym hitem stacji VIVA Polska ma być karaoke show - Shibuya, w którym śpiewający amatorzy prezentować będą swoje możliwości wykonując polskie i zagraniczne hity.
Zmagania uczestników oceniać będą: znana z ciętego języka Doda, niepokorny Michał Wiśniewski oraz reprezentant sceny hiphopowej - Doniu. Show poprowadzi prezenterka VIVY - Kasia Kępka. Premierowy odcinek w soboty o 15.00, powtórki: w niedzielę o 17:00, we wtorek o 14:00 i w czwartek o 20:00.

Big In America 2
Kolejną jesienną nowością ma być reality-show "Big In America 2". Jest to historia, która wydarzyła się naprawdę. Piątkę przystojnych i utalentowanych chłopaków wybrano w drodze castingu. Zespół powołał do życia twórca sukcesów znanych na całym świecie takich grup jak: Backstreet Boys oraz N'Sync.

Boysband US5 po zawładnięciu sercami amerykańskich nastolatek, wyruszył na podbój Europy. Ich wzloty i upadki, radość i łzy, zmęczenie i energię, którą wykorzystują na scenie, doprowadzając zapatrzone w nie dziewczyny do obłędu - wszystko to będzie można zobaczyć w nowym trzynastoodcinkowym serialu. Premierowe odcinki w niedziele o 18.30, powtórki: poniedziałek, godz. 14.10, środa, godz. 18.00, sobota, godz. 17.00

Listy przebojów
Wśród jesiennych propozycji są dwie listy przebojów. Pierwsza z nich to Street Charts, która zastąpi dotychczasową listę "PL Top 10". "Street Charts", to miejska lista przebojów, w której królować będą utwory typowane przez napotkanych na ulicy przechodniów. Premierowa emisja we wtorki o 17, powtórki: środa, godz. 22.00, niedziela, godz. 19.00

Z kolei lista Club Charts, na której królować będą jedynie taneczne teledyski w sam raz na imprezę, zastąpi dotychczasowy program "Club Rotation". Premierowa emisja notowania w soboty o 21, powtórki: niedziela, godz. 12.00, piątek, godz. 23.00.

Weekend special
Ostatnią, nową propozycją nadchodzącej jesienni na antenie VIVA Polska jest niedzielny program "Specjalista", czyli lista tematyczna. W każdy weekend inny prezenter i jego notowanie. 20 naj... najlepszych, najgorszych, najbardziej interesujących, największych, najmniejszych, najpiękniejszych, najprzystojniejszych. Program w każdą niedzielę od 15.

Nowa jesienna ramówka kanału VIVA Polska obowiązywać będzie od soboty - 7 października 2006 roku. Na antenie nadal pozostają cieszące się powodzeniem wśród widzów takie programy jak m.in. "VivaMat", "VivaMovie", "In&Out", "Personality", "O co kaman?", "Powerlista" czy "Chartsurfer". Z anteny oprócz "PL Top 10" oraz "Club Rotation" znikają także "Beściaki" i "Rap Fura".

Komentarze (1 - 10 z 14)

ja chce club rotation,,,,
 1  
A ja Beściaków
 1  
a ja nową stronę www vivy
 1  
Na MTV nie ma rzadnego programu z muzyka taneczna ,no to i Viva rezygnuje z takiego programu .Kto tam jest dyr.progr -to chyba osoba nie znjaca sie na muzyce.
 1  
club rotation powinien zostać
 2  
Ja ubolewam, że znikną "Beściaki"...
 1  
Super gdy pojawi się US5, nareszcie :):):D proszę aby to okazało się prawdą :):):D
 1  
szkoda Club Rotation. Teledyski naprawde na poziomie można było tam zobaczyć. Nowości najróżniejsze ze wszystkich parkietów świata. A tu prosze, kolejny prezent od idiotów za biurkami :)
 2