Łukasz Szewczyk23.06.2015 (9:29)12

Lato pełne muzyki w VIVA Polska

Powraca moda na muzykę w telewizji? Od kilku miesięcy VIVA Polska zwiększa liczbę muzyki na swojej antenie, od wakacji stacja wyrzuca z ramówki rozrywkowe programy i stawia na muzykę taneczną.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Hahahaha i niech te kretyńskie logo zmienia....
 6  
I tak trzymać! Kolejny krok w dobrą stronę. VIVA musi wrócić do korzeni kiedy była królową tel.muzycznych w Polsce.Teraz jest znacznie większa konkurencja,ale VIVA to nadal jest marka. Należy pamiętać że tv muzyczna to teledyski a nie durne programy rozrywkowe! powodzenia odrodzona VIVO!
 35  
...a na MTV dalej idiot shore i inne badziewia...
 30  
Wraz ze zmianami powinno isc w parze przejście na HD
 25  
oczywiście między 2 a 6 rano najwięcej widzów słucha muzyki, szczególnie mieszkający w blokach odczuwają zmianę ramówki Vivy. Zgadzam się, że przydał by się polski kanał muzyczny z teledyskami w jakości HD. Polecałbym również nie zaśmiecać teledysków telefonami, serduszkami itp. zwykły pasek z wykonawcą i tytułem. W prostocie klucz do sukcesu.
 15  
brawo viva tak trzymać i nie tylko przez wakacje tylko na stałe taką ramówkę poproszę
 17  
Poprosze stare logo z komca lat 1999
 10  
Stare logo niebiesko żółte ??
 9  
A może tak powrót Get The Clip? Zauważyli mniejszą oglądalność po wprowadzeniu durnych programów do ramówki jak i seriali których miejsce jest w Comedy Central. Najlepszym posunięciem VIMN było by stworzenie dedykowanego kanału właśnie na durne programy i powrót muzyki również do MTV wraz z hasłem "Music Television". Viva była zawsze kanałem który całował w muzykę klubową, MTV zaś w pozostałe gatunki muzyczne. Kiedyś nie było Internetu, YouTube'a, serwisów steamingowych tj. Spotify, Deezer, TIDAL/WiMP. Były różne stacje radiowe ale jedna stacja telewizyjna z muzyką - MTV. Później pojawiła się Viva. Nie zapomnę jak wyczekiwało się pół dnia na ulubioną piosenkę ale za to jaka była radość jak w końcu puścili ją na MTV. Brawo i oby tak dalej!
 8  
No szok. Na kanale "muzycznym" będzie leciała muzyka :)
 6