Łukasz Szewczyk23.06.2015 (15:06)2 komentarze

Lisowska, Saleta, Piróg w drugiej edycji "Ekspedycji Cartoon Network"

Rozpoczęły się nagrania do drugiej edycji programu "Ekspedycja Cartoon Network". Tym razem, trzyosobowym dziecięcym drużynom na szlaku pomagać będą: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Przewodnikiem w wyprawie będzie Marcin Mroziński.
Ekspedycja CN
Ekspedycja CN
"Ekspedycja Cartoon Network" to produkcja będąca nowoczesną wersją podchodów.
W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech uczniów tej samej klasy (lub innej zorganizowanej grupy, np. klubu sportowego) przy wsparciu gościa specjalnego, musi wykonać trzy zadania przedstawione przez prowadzącego. Najnowsza produkcja Cartoon Network wejdzie na antenę w październiku 2015 r.

Gwiazdy Ekspedycji Cartoon Network / Fot. materiały prasowe
Gwiazdy Ekspedycji Cartoon Network / Fot. materiały prasowe
W najnowszej edycji programu, na czele dziecięcych drużyn wyłonionych w drodze ogólnopolskiego castingu, staną: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Ich zadaniem będzie wsparcie swoich zespołów w rozwiązaniu skomplikowanych łamigłówek i dotarciu na podium. Dodatkowo, gwiazdy będą mogły przetestować swoje umiejętności i sprawdzić, jak poradzą sobie w ekstremalnych warunkach.

Zespoły biorące udział w programie będę musiały odnaleźć poszczególne zadania
na podstawie podanej lokalizacji GPS. Poprawne rozwiązanie zagadek gwarantuje zdobycie złotego medalu - im więcej zdobytych medali, tym większa nagroda pieniężna na koniec programu, którą uczestnicy mogą przeznaczyć na wymarzony cel.

O tym, czyja drużyna wygra i która z gwiazd najlepiej sprawdzi się w roli przewodnika dowiemy się już jesienią. Widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki programu
w październiku na antenie Cartoon Network.

Tegoroczna edycja "Ekspedycji Cartoon Network" to już drugi sezon polskiej wersji niemieckiego programu typu edutainment "Spurensuche", który zdobył niemiecką Nagrodę Mediów dla Dzieci - "Białego Słonia" ("Der weiße Elefant") na Festiwalu Filmowym w Monachium w 2012/13. W pierwszym sezonie programu emitowanego na antenie Cartoon Network, który swoją premierę miał 17 października 2014 r., dzieci podejmowały wyzwania razem z Mają Bohosiewicz, Olgą Frycz i Tomaszem Karolakiem.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nie Iwona Ostrowska tylko Ilona Ostrowska
 2  
Saleta to już chyba wszędzie szuka pracy.
 0