Łukasz Szewczyk29.06.2015 (16:23)5 komentarzy

Canal+ Discovery wyprodukuje nowy program dla odważnych. Ruszają castingi

Canal+ Discovery oraz producent ATM Grupa pracują nad nowym program dla osób tęskniących za ekstremalną przygodą, wyzwaniami i przyrodą. Właśnie trwają poszukiwania osób chętnych do udziału w programie. Zaproszenie jest skierowane do każdego kto jest znużony codziennością i chce przeżyć niesamowitą przygodę.
Organizowany przez ATM Grupa casting umożliwia każdemu, kto zakwalifikuje się do programu, przeżycie niezwykłej przygody i poznanie nieodkrytych zakątków Polski.
"Jeśli czujesz się przytłoczony i znudzony, jeśli potrzebujesz impulsu, aby wyrwać się z codziennej rutyny, zgłoś siebie lub swoich znajomych do programu, który pokaże Ci, że można żyć inaczej. Wyjść z pracy, wsiąść na rower, przejechać dwadzieścia kilometrów, zanurkować w opuszczonej kopalni, spędzić noc w szałasie na wyspie, a po przebudzeniu ugotować zupę z żołędzi. Przekonać się jak fascynujący może być każdy z nas i świat parę metrów od naszego domu. Poczuć na własnej skórze, jak kilkugodzinna przygoda pomoże oderwać się od codzienności i naładować baterie" - zachęcają producenci programu.

Do programu można zgłosić siebie, lub swoich znajomych. Wystarczy pobrać i wypełnić formularz ze strony www.atmgrupa.pl/casting, odpowiedzieć na kilka pytań, opisać krótko siebie i dołączyć dwa zdjęcia.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ktoś jeszcze chętny, żeby płacić platformom i kablówkom za dostęp do kanałów Discovery ?
Szacun za desperację umysłową. :)
 10  
I to ma być ten kątent premium?? buhaah nawet na moim 60 calowym Funaiku nie odpale tego śmiesznego kanału
 4  
Tą zupę z żołędzi powinni zjeść dyrektorzy programowi nc +. A tak poważnie - idziemy w stronę komercji. Z premium zrobili telewizję familijną. O 22:00 bajki lub programy o zwierzątkach, oczywiście są to duble z c+ disco.. Do tego kanał powtórkowy,reklamowany jako coś wyjątkowego. Może na nowych abonentach ten cały bałagan robi wrażenie (??) Na mnie (a staż mam 14 letni..) nie robi.. bo wiem co straciłem!! ;] Teraz wieczorem rzadko kiedy można obejrzeć jakiś dobry film - wcześniej nie było z tym problemu..
 12  
Zgroza.
 4  
Bardzo lubiłem Canal + ale to co zrobili teraz z tymi kanałami wola o pomstę do nieba. Jakie to premiom taki gniot emitują ze sie tego nie da oglądać bo mnie ma co
 3