Łukasz Szewczyk06.07.2015 (17:01)brak komentarzy

Nowa animacja "Penn Zero - bohater na pół etatu" jesienią w Disney XD

Kierowana do młodych chłopców telewizja Disney XD przygotowała niespodziankę dla swoich wiernych widzów. Już jesienią 2015 roku stacja rozpocznie emisję nowej animacji "Penn Zero - bohater na pół etatu".
"Penn Zero – bohater na pół etatu"
Premierowa produkcja "Penn Zero - bohater na pół etatu" to opowieść o zwykłym chłopcu, który odziedziczył niezwykłą rolę superbohatera. Główny bohater wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, a zarazem pomocnikami, przeniesie widzów w świat nieprzewidywalnej przestrzeni, w której toczy się walka dobra ze złem.
Serial pełen humoru, przygód i niespodziewanych zwrotów akcji pojawi się na antenie Disney XD już we wrześniu. W pierwszym sezonie (21 odcinków) będzie można zobaczyć 37 różnego rodzaju unikalnych światów. W jednym z odcinków pojawi się podwodny wszechświat, w innym życie inspirowane filmem "Poszukiwacze zaginionej Arki", a w kolejnym świat inspirowany cyrkiem. "Penn Zero - bohater na pół etatu" to produkcja, w której nie ma miejsca na nudę.

We wrześniu pojawi się również nowy, czwarty sezon serialu "Szczury Laboratoryjne", który opowiada o trójce nastolatków obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami.