Łukasz Szewczyk09.07.2015 (16:23)7 komentarzy

Eleven Sports z prawami do FA Cup

Grupa Eleven Sports Networks, która latem uruchomi dwa nowe kanały sportowe w Polsce, nabyła prawa do transmisji The Emirates FA Cup na terenie Polski w ramach 3-letniej umowy.
Koncern Eleven Sports Network poinformował, że wkrótce polscy kibice będą mogli oglądać ekscytujące rozgrywki FA Cup w nowym kanale sportowym Eleven. Jest to kolejna nowość w ofercie Eleven Sports Network, która wcześniej nabyła pakiet międzynarodowych praw do transmisji wydarzeń sportowych, między innymi włoskiej Serie A , francuskiej Ligue 1, szkockiej ekstraklasy, belgijskiej Pro League oraz Emirates Cup.
- Prestiżowe rozgrywki Emirates FA Cup to idealne uzupełnienie naszej atrakcyjnej oferty, a fani mogą być pewni, że zrobimy wszystko, aby oglądali u nas najlepszy światowy futbol - powiedział Danny Menken, Dyrektor Zarządzający Grupy Eleven Sports Network.

Medialna grupa Eleven Sports Network ogłosiła start nowych kanałów sportowych. Pierwsza stacja rozpocznie nadawanie już 2 sierpnia 2015 roku, natomiast drugi kanał Eleven Sports ruszy 22 sierpnia. Kanały będą nadawać przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę w jakości HD (więcej o tym TUTAJ).

Komentarze (1 - 7 z 7)

za te rozgrywki w HD czapki z głów, nie to co VHS Orange nam serwowało
 19  
Pytanie tylko gdzie te nowe kanały i w jakiej cenie będą....
 11  
Mój komentarz o eleven sports: https://www.youtube.com/watch?v=6LZnGPlUqQM
 6  
i to jest pytanie dnia..
Nie można wykluczać,że cwaniaki z NC+ wezmą te kanały i naliczą odpowiednią dopłatę... ;] Może taki był plan? Nie kupujemy praw do ligi włoskiej i francuskiej,ale i tak na tym zarobimy??
 6  
@glazio
to żart?
kto by chciał oglądać twoją facjatę skoro mówisz to co jest na każdym portalu napisane?
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 lipca 2015 o 18:54:01 przez tracer11).
 5  
Mój komentarz o eleven sports:
Typowy Seba. Jeszcze ten wąs.
 1  
FA Cup jak FA Cup, ale jest cos ciekawszego. MP % Silva jest dystrybutorem praw do PRemier League na prawie cala Europe. nie potrafie znalezc czy na Polske tez.
 2