Łukasz Szewczyk14.07.2015 (13:45)27 komentarzy

Moda na dzieci w TV. Jesienią nowe show z dziećmi "Super dzieciak" w Polsacie

Talent-show "Mali giganci" telewizji TVN z udziałem dzieciaków okazał się dużym hitem wiosennego sezonu na srebrnym ekranie. Na jesień 2015 roku TVN szykuje nowe show, także w ramówce Polsatu pojawi się nowy talent-show z udziałem najmłodszych.
Polsat HD
Program "Mali giganci" telewizji TVN wywołał sporo emocji, głównie wśród celebrytów, którzy krytykując nowe show przyczynili się do jego popularności. Przypomnijmy, że dziecięce talent-show "Mali giganci" okazało się największym hitem rozrywkowym wiosny 2015 roku, przyciągając przed telewizory średnio ponad 3,3 mln widzów. Podczas emisji programu telewizja TVN znacznie wyprzedziła konkurencję.
Wiele wskazuje na to, że przed polskimi telewidzami nadchodzi moda na programy z udziałem najmłodszych. Jesienią 2015 roku na antenie TVN pojawi się nowy program "Aplauz, aplauz", w którym dzieci śpiewają z dorosłymi.

To jednak nie koniec nowości dla fanów dziecięcych popisów. Jesienią 2015 roku na antenie Polsatu pojawi się nowe show "Super dzieciak", który - jak zapowiada nadawca - ma wspierać rozwój utalentowanych dzieci oraz pomóc w realizowaniu ich marzeń

Obecnie producenci nowego show poszukują młodych uczestników w wieku od 4 do 14 lat, którzy mają talent muzyczny i taneczny oraz szczególne zdolności w sporcie, sztuce oraz nauce. Rodzice zainteresowany programem mogą przesyłać e-mailem ([email protected]) krótkie filmy przedstawiające talent dziecka.

Komentarze (1 - 10 z 27)

TVN powinien wysłać kserokopiarkę Polsatowi :)
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 14.07.2015 (13:50:13)
 20  
Norma. Jak zwykle Polsat nie potrafi wprowadzic nowego formatu na rynek i musi odgapic od TVN
 7  
Jak długo będziemy jeszcze świadkeim takiej tandety?
O zgrozo! Dobrze, ze sa kanały tematyczne, gdyz te ogólnotematyczne zeszły na psy z paradokumentami i pseudo intelgentną forma rozrywki dla gawiedzi.
Dekoder bedzie treba zawiesić na kołku. A ci co mają dvb-t na płocie :)
Marek VOD-owiec na wkaacjach 14.07.2015 (13:54:51)
 11  
szewczuk nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma. normalna sytuacja że jak jeden szoł się sprawdza w danej stacji to póżniej jest wysyp podobnych formatów. Jak się wojewódzki sprawdził w Polsacie to tvn od razu zrobił nieudolną kopię z majewskim. Aż w końcu musieli ściągnąć wojewódzkiego do siebie bo nie potrafili nic zrobić. Zresztą ty powinieneś o tym najlepiej wiedzieć bo przecież wojewódzki to twój idol. Jak wszystkich lemingów zresztą.
 5  
Proponuje program pt. "Maluch szuka taty"
 8  
TVN powinien wysłać kserokopiarkę Polsatowi :)
Zwazywszy ze to Polsat pierwszy wszedl w talent show.
 1  
Co jeszcze Nina zgapi od TVN? Wiadomo, że programy te to też nie są pomysły TVN tylko formaty, ale Polsat jak zwykle próbuje się podpiąć pod czyjś sukces.
Już był Got to dance (na fali sukcesu You can dance) Top chef (Masterchef), Malanowski (Detektywi), teraz to. Nawet Taniec z gwiazdami przejęli. Nina na emeryturę.
 10  
Zwazywszy ze to Polsat pierwszy wszedl w talent show.
A jaki to był talent show?
 1  
Odpisze tu wszystkim, żeby nie było: zauważcie proszę, że stacja, która widzi sukces danego formatu na konkurencyjnym kanale, stara się dorównać i też wprowadza do swojej ramówki podobne programy. Piszecie że Got to Dance powstał na fali sukcesu You can Dance, Top Chef (Masterchef) etc., ale czy nie zauważyliście, jak Polsat wprowadził do swojej ramówki badziewie w postaci paradokumentów (Dlaczego ja?, Trudne sprawy) to TVN też zerżnął pomysł i na swojej stacji ma Szpital, Ukrytą prawdę, Szkołę? Firmy idą za trendami, a tutaj widocznie mamy modę na dziecięce show. Stacje układają swoje ramówki pod kątem widzów. Jest popyt na bzdetne programy. Niestety :(
 2  
Częśc dziaciaków z Małych gigantów wystąpi mozliwe w polsacie a drugra połowa w kolejnym programie na tvn :)
 1