Łukasz Szewczyk15.07.2015 (11:28)10 komentarzy

Gwiazdy TVP kontra TVN - kolejny Wielki Mecz na żywo w TVP1 i TVN

W niedzielę (30 sierpnia 2015 roku) po raz drugi na murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Piłkarze obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop.
Wielki mecz TVN kontra TVP
Mimo szczytnego celu, rywalizacji i sportowych emocji nie zabraknie. W ubiegłym roku pojedynek wygrała drużyna TVP. Przyszedł czas na rewanż.
W reprezentacji Telewizji Polskiej zagrają m.in.: Adam Feder, Tomasz Wolny, Adam Krzykowski, Tomasz Jasina, Robert El Gendy, Krzysztof Rześniowiecki, Tomasz Kammel oraz aktorzy flagowych seriali TVP: Andrzej Nejman, Antoni Królikowski, a także Rafał
i Marcin Mroczkowie. Trenerem reprezentacji TVP jest dziennikarz sportowy Rafał Patyra,
a kapitanem - szef "Wiadomości" - Piotr Kraśko.

W barwach żółto-niebieskich staną dziennikarze TVN, których selekcjonerem jest Jacek Magiera - były piłkarz, kapitan młodzieżowo-olimpijskiej reprezentacji Polski U-20. Drużyna zagra pod przewodnictwem Grzegorza Kajdanowicza (gospodarz "Faktów TVN"). Za nim na murawę wbiegną dziennikarze stacji: Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki i Dariusz Łapiński oraz aktorzy z seriali TVN, m.in.: Kuba Wesołowski, Cezary Pazura, Filip Bobek czy Mikołaj Roznerski.

Bilety na drugie piłkarskie spotkanie gwiazd TVP kontra TVN - będzie można nabyć od 3 sierpnia na stronie ebilet.pl. Koszt biletu - 15 zł. Dochód ze sprzedaży oraz wysłanych
SMS-ów przeznaczony zostanie na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. W zeszłym roku na ten cel zebrano prawie milion złotych.

Transmisja Wielkiego Meczu - TVP kontra TVN na antenie TVP1 i TVN w niedzielę (3 sierpnia 2015 roku) od godziny 17.00. Od godz. 14.00, na błoniach warszawskiego stadionu przy ul. Łazienkowskiej, na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych ze sportowym wydarzeniem.

Komentarze (1 - 10 z 10)

A gdzie Kamil? :D
 14  
Przecież w obu tych telewizjach nie ma ''żadnych ale to żadnych gwiazd'' !!!

No cóż dział propagandy musi działać nadal na pro-tvjakie to one pro-społeczne nie są a w rzeczywistości żerują na takim stanie rzeczy ;-)
 13  
@Noname43 Kamil Durczok został zwolniony w luty br.
 7  
Propaganda przeciwko propagandzie, ciekawe kto wygra ,,,,
 5  
Na szczęście w tym meczu wygrywają dzieciaki :)
taki sobie internauta 15.07.2015 (13:17:39)
 10  
Chyba propaganda :D
 4  
Obie ekipy tv są gówno warte..
 2  
Piłka nożna wraca na antenę TVN-u! (TVP1 nie liczę). Szkoda czasu na tych partaczy.
 1  
transmisja - 3 sierpnia ? a mecz kiedy ? fake moim zdaniem
 1  
Roznerski to chyba powinien grać w TVP, w końcu występuje w MjM.
 1