Łukasz Szewczyk16.07.2015 (15:47)brak komentarzy

Nowa Viva! w promocyjnej cenie 99 gr. Na okładce Weronika Rosati

Od czwartku (16 lipca 2015 roku) w kioskach dostępny jest nowy numer dwutygodnika Viva! w promocyjnej cenie - 0,99 zł. Bohaterką numeru jest Weronika Rosati, która pierwszy raz opowiada o rozstaniu z Adamczykiem
Viva! - nr 15/2015
Na łamach nowego numeru dwutygodnik Viva! publikuje bezkompromisową rozmowę z Weroniką Rosati, która po raz pierwszy opowiada o nowym życiu, bez Piotra Adamczyka u boku. - Tak naprawdę moje życie przez te dwa lata nie było wypełnione karierą i zawodowymi wyzwaniami, jak bym oczywiście tego chciała, tylko wyłącznie walką o powrót do zdrowia. Paradoksalnie nigdy nie było tylu przekłamań prasowych. To były dwa lata medialnego ciągu artykułów o moim zdrowiu i życiu prywatnym. Uraz był na tyle poważny, że przez pierwsze siedem, osiem miesięcy byłam o kulach, co uniemożliwiło mi jakąkolwiek pracę na planie - mówi aktorka.
Nowy numer to także rozmowa z fotografem gwiazd - Alex Lubomirski mówi o tym, jak godzi życie rodzinne z pracą i czy czuje się... księciem. Z kolei w cyklu "Śladami Gwiazd" aktorka Grażyna Szapołowska pokazuje Budapeszt - miasto, które zmieniło jej życie.

Viva! pisze także o Julie Gayet (partnerka prezydenta François Hollande'a nie marzy, by zostać pierwszą damą) oraz o Yoko Ono (czy żona Johna Lennona zasłużyła na przydomek Lady Dragon - Smoczyca?). Z kolei w ramach reporterskiego cyklu Katarzyna Zielińska odkrywa przed czytelnikami uroki i tajemnice jej ukochanego miejsca - Bali.

Nowy numer dwutygodnika Viva! dostępny jest w kioskach (od czwartku, 16 lipca 2015 roku) w promocyjnej cenie 0,99 zł.