Łukasz Szewczyk17.07.2015 (16:16)6 komentarzy

Disco Pod Gwiazdami 2015 na żywo w Polsacie i Disco Polo Music

14 i 15 sierpnia 2015 roku w Zielonej Górze odbędzie się festiwal "Disco pod gwiazdami". Na scenie swoje hity zaśpiewają polskie i zagraniczne gwiazdy m.in. Oceana, Fancy, On Mercy, Czerwone Gitary, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox czy Łzy. Transmisja w Polsacie i Disco Polo Music.
Disco Pod Gwiazdami 2015
Disco Pod Gwiazdami 2015
"Disco pod gwiazdami" to kultowa impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach. W tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze. Podczas wydarzenia zagrają największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance.
Piątek (14 sierpnia 2015 roku), czyli pierwszy dzień Festiwalu "Disco pod gwiazdami", zdominują występy zagranicznych gwiazd. Przed publicznością zgromadzoną w zielonogórskim Amfiteatrze wystąpią m.in.: Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Danzel, Riu Corlos Ferreira. Na scenie pojawią się także Sonic, Defis, Bartek Wrona, Bolter i inni. Tego dnia będzie też można usłyszeć legendę polskiej muzyki rozrywkowej - Czerwone Gitary - w jubileuszowym występie z okazji 50-lecia działalności scenicznej.

Drugiego dnia (15 sierpnia 2015 roku) wystąpią legendy polskiego disco i pop, a wśród nich: Stachursky, Tatiana Okupnik, Vox, Łzy. W tym dniu zagości także wyjątkowo zagraniczna gwiazda Elena, znana m.in z utworu "Mamma Mia".

Dla miłośników tanecznych rytmów, którzy nie będą mogli dotrzeć do Zielonej Góry, przygotowano telewizyjne transmisje - w piątek (14 sierpnia) i sobotę (15 sierpnia 2015 roku) na antenie telewizji Polsat od godz. 20.00 oraz na antenie Disco Polo Music od godziny 22.30

Komentarze (1 - 6 z 6)

I znów pomieszanie z poplątaniem. Od kiedy Łzy grają muzykę taneczną? Polsat nie umie już, tak jak kiedyś, zorganizować dobrej imprezy DP. To po primo. Po drugiej: w książce Świerzyńskiego jest napisane o jego rozmowie z Niną Terentiew sprzed kilku lat, która zarzekała się, że DP nigdy nie wróci na główną antenę Polsatu. Ciekawe czemu zmieniła zdanie... :P
 1  
Może trochę pomieszanie z poplątaniem jak zauważył mój przed rozmówca, ale znając życie to i Polsat i Disco Polo Music zanotują sporą liczbę widzów i będą się dobrze bawić. A to przecież chodzi.
 5  
9 sierpnia jest też fajny festiwal na polsacie w innym klimacie (polski rock) ;) Tak więc sierpień się zapowiada bardzo fajnie.
 1  
Trochę disco, trochę pop, taka mieszanka jeszcze nikomu nie zaszkodziła i przy takiej muzyce się najlepiej człowiek bawi. Zobaczycie, ile ludzi przyjedzie na festiwal. No i zobaczycie, jak dużo ludzi będzie to oglądać w Polsacie przed telewizorami.
 3  
Łzy były ostanio u mnie w wiosce na święto indyka ludzi że szkok
 0  
Super impreza tylko jedna osoba tam nie pasuje.Gdzie tego poje.. koterskiego wykopali.To przecież największy bezmózg polskiej telewizji.
 0