Łukasz Szewczyk21.07.2015 (12:20)10 komentarzy

Rusza Studio Wyobraźni Cartoon Network

Cartoon Network rozpoczyna projekt "Studio Wyobraźni Cartoon Network" (Imagination Studios), którego celem jest pobudzenie dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Na specjalnej platformie internetowej najmłodsi fani stacji będą mogli puścić wodze fantazji i tworzyć własne projekty.
Studio Wyobraźni Cartoon Network
Studio Wyobraźni Cartoon Network
Platforma Studio Wyobraźni Cartoon Network (Imagination Studios) dostępna pod adresem imaginationstudios.cartoonnetwork.pl to nie tylko materiały, które poruszą wyobraźnię i zmotywują do kreatywnej zabawy, ale dodatkowo niepowtarzalna okazja do zajrzenia za kulisy powstawania ulubionych kreskówek Cartoon Network, takich jak "Niesamowity Świat Gumballa", "Pora na przygodę" czy "Wujcio Dobra Rada". Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu dostępnych na stronie narzędzi, służących do rysowania, kolorowania, tworzenia storyboardów, muzyki, efektów specjalnych, nakładania głosu lektora czy wreszcie, do wprawiania postaci w ruch i przygotowania animacji. Wśród atrakcji na stronie znajdą się również poradniki rysowania i tworzenia animacji, a także fragmenty scenariuszy wybranych seriali Cartoon Network.. Uruchomiona platforma internetowa jest pierwszym etapem projektu Studio Wyobraźni Cartoon Network (Imagination Studios), który będzie rozwijany o kolejne działania w nadchodzących miesiącach.
- Projekt Studio Wyobraźni Cartoon Network jest odpowiedzą na dużą aktywność fanów stacji, którzy regularnie tworzą i przesyłają nam swoje prace plastyczne inspirowane ich ulubionymi bohaterami. Chcemy wspierać naszych najmłodszych widzów w uczeniu się oraz zdobywaniu nowych umiejętności, mając na uwadze, że rozwijanie wyobraźni jest jednym z najistotniejszych elementów w życiu dziecka - mówi Barbara Izowska-Jędrych, Marketing i PR Manager Polska, Słowacja i Czechy

Oficjalnymi ambasadorami projektu Studio Wyobraźni Cartoon Network (Imagination Studios) zostali: aktorka i założycielka fundacji Mamy Dzieci - Aneta Todorczuk-Perchuć; Teresa Starzec - współzałożycielka wpierającej rozwój twórczości artystycznej dzieci i młodzieży Fundacji Atelier, oraz popularny rysownik i zaangażowany bloger - Marek Pawelczyk, lepiej znany jako Pan Rysownik. Ambasadorowie w ramach swojego zaangażowania w projekt będą m. in. wspierać dzieci w rozwijaniu swoich umiejętności dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Komentarze (1 - 10 z 10)

można dostać link do bloga pana rysownika? bo nie mogę znaleźć w sieci
 9  
tez szukam bloga to mi tylko yt i fejs wyskakuje, czyzby jakiś przekret?
 10  
Nie ma bo nie umie pewnie założyć. Ma fb bo do tego wiedzy nie potrzeba. To w ogóle przychlast. Nie ma za grosz talentu, rysują od niego lepiej w fandomie mangowym dzieciaki 12-15 lat. Jedyne po czym go widać, to że głośno mordę drze. Pcha się wszędzie, a rozmawiają z nim chyba tylko dlatego że jest stary.

Notabene niespełniony grafik, skończył studia socjologiczne. Mógłby na córkę w Anglii alimenty płacić, a nie bajki oglądać.
 7  
wow :O i taka osoba ma koordynować projekt? chyba tracę zainteresowanie. Nie dość, że kłamstwo że bloger bez bloga to jeszcze taki człowiek...
CN nie macie tam jakiś normalnych ludzi?
 8  
http://kiciputek.blogspot.com/2015/03/dziewczyny-nie-dajcie-sie-wrobic-czyli.html

Zobacz w tym linku jego komentarze do historii dziewczyny i odpowiedzi internautów. To nie tylko moje zdanie. Sama wyrób swoje.
 7  
Lol, Rysownik blogerem? Głównie hejterem z permanentnym bólem dupki. Też sobie wybraliście "ambasadora", z którego 3/4 środowiska rysowniczego się śmieje.
 8  
można dostać link do bloga pana rysownika? bo nie mogę znaleźć w sieci
Sam Pan Rysownik pisze w swoim poście na Facebook-u, że nie ma bloga: facebook. com/Panrysownikrysuje/posts/10207546185242462
 9  
Z tego co wiem, Pan Rysownik ma wykształcenie pedagogiczne, tak przynajmniej przeczytałem na jego fb.
Co do tego jak rysuje - każdy ma właśne zdanie, a skoro wybrało go CN, to znaczy, że coś tam jednak umie.
Ja go tam lubię, ale to zależy chyba od każdego :)
 2  
Skończył socjologię.
 4  
jak dobrze zajżałem na jego profil, to ma też pedagogike na chyba pierwszym kierunku czy pierwszym stopniu czy jak to jest na studiach :D
 0