anslow22.07.2015 (12:48)2 komentarze

Pożyczanie społecznościowe nigdy dotąd nie było tak proste i bezpieczne, czyli zmiany na Finansowo.pl

Działający od 7 lat serwis internetowy Finansowo.pl, umożliwiający zawieranie pożyczek bezpośrednio pomiędzy osobami fizycznymi, zaprezentował swoje nowe oblicze. Wszystko po to, by jeszcze łatwiej i szybciej połączyć ludzi, którzy potrzebują pieniędzy z tymi, którzy je mają oraz żeby zaoferować pożyczkobiorcom i pożyczkodawcom ciekawą alternatywę dla produktów bankowych i firm pożyczkowych.
Usługa Finansowo.pl od samego początku oparta jest o ideę "social lendingu", czyli pożyczek społecznościowych. W skrócie: serwis Finansowo.pl to "miejsce spotkań" użytkowników, którzy potrzebują wziąć pożyczkę z tymi, którzy posiadają wolne środki finansowe i szukają możliwości inwestycji. Dzięki platformie zyskują obie strony - pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy.
Osoby, które potrzebują pieniędzy, a do tej pory miały problem z uzyskaniem pożyczki w banku czy też odstraszały je wysokie koszty w firmach pożyczkowych, mają od teraz możliwość otrzymania pożyczki na Finansowo.pl szybciej, taniej i wygodniej niż w innych instytucjach finansowych. Nie muszą też przechodzić skomplikowanych procedur weryfikacyjnych i przedstawiać wielu dokumentów. Dodatkowo, cały proces rejestracji i pożyczania na Finansowo.pl przebiega całkowicie online. Z kolei pożyczkodawcy mają szansę ulokować pieniądze na korzystniejszych warunkach niż w bankach. Oczywiście pamiętając o świadomym inwestowaniu i ograniczaniu ryzyka związanego z taką formą inwestycji.

Finansowo.pl jest liderem rynku krótkoterminowych pożyczek społecznościowych w Polsce. Działając od 2008 roku, za pośrednictwem platformy pożyczono już ponad 70 mln złotych. By pożyczanie pieniędzy było jeszcze łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze, w ostatnim czasie zaprezentowana została nowa odsłona Finansowo.pl, przystosowana do każdego rodzaju urządzenia, w tym m.in. do tabletów czy smartfonów.

Serwis został podzielony na dwie części, w zależności od funkcji użytkownika: wersję dla pożyczkobiorców i dla pożyczkodawców, co znacznie ułatwia poruszanie się po platformie.

Finansowo.pl dla Pożyczkodawców
Finansowo.pl dla Pożyczkodawców
Finansowo.pl dla Pożyczkobiorców
Finansowo.pl dla Pożyczkobiorców
Ponadto, w serwisie wprowadzono wiele istotnych zmian, które uatrakcyjniają korzystanie z usług Finansowo.pl - obniżono opłaty serwisowe dla pożyczkobiorców, podniesiono limity pożyczkowe (nawet do 20 tys. zł), a do 25 zł obniżono minimalną kwotę inwestycji.

W przeciwieństwie do osób ubiegających się o pożyczkę bankową, na Finansowo.pl pożyczkobiorcy nie muszą przechodzić skomplikowanych i czasochłonnych procedur weryfikacyjnych. Wiarygodność pożyczkobiorców oceniana jest za pomocą systemu ocen, zwanych ratingami i przyjmuje wartość od poziomu A nadawanego użytkownikom zweryfikowanym w największym zakresie, do najniższego poziomu E nadawanego użytkownikom zweryfikowanym w zakresie podstawowym. Wraz ze zmianami, Finansowo.pl wprowadza także nowe, dobrowolne weryfikacje pożyczkobiorców (m.in.: zatrudnienie, dochody, miejsce zamieszkania), przy czym im więcej zweryfikowanych elementów posiada pożyczkobiorca, tym ma wyższy rating i niższy koszt pożyczek. Warto także zwrócić uwagę na to, iż Finansowo.pl, jako pierwszy serwis pożyczek społecznościowych w Polsce, oferuje weryfikację także w oparciu o ocenę punktową BIK.

W nowej odsłonie serwisu, pożyczkodawcy, poza tym, że będą mieli dostęp do dodatkowych informacji o osobach wnioskujących o pożyczki, mogą skorzystać także z możliwości dokładnej analizy swoich inwestycji wg okresu trwania pożyczki lub ratingu. Dodatkowo, w przypadku problemów ze spłatą pożyczki uzyskają wsparcie w ewentualnym procesie windykacji w postaci przewodnika po e-sądzie, automatycznie generowanej treści pozwu czy też forum pożyczkodawców.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zmianach zachęcamy do odwiedzenia nowej strony Finansowo.pl. Dodatkowo, z okazji premiery nowego serwisu, zespół Finansowo.pl oferuje każdemu pożyczkobiorcy 50% zniżki na opłatę serwisową przez 60 dni. Po dokonaniu rejestracji, wystarczy aktywować kupon rabatowy: NOWEFINANSOWO klikając tutaj.
Informacja prasowa

Komentarze (1 - 2 z 2)

Portal finansowy który polecam i znajdziecie tam m.in ranking chwilówek - http://pozyczka-online.info/
 0  
Po 5 latach użytkowania serwisu, moje konto zostało zablokowane, bo rzekomo pit z urzędu skarbowego był edytowany. Jakoś Urząd Skarbowy wszystko przyjął ???? Na dłuższą metę nie polecam tego serwisu. Niedouczeni analitycy, paranoja .. kontakt utrudniony, na odpowiedz czeka się tygodniami, a i tak są to zazwyczaj 2 słowa po których nawet ciężko się domyślić o co im chodzi, w dodatku odpowiedzi zawierają takie błędy ortograficzne, literówki, że rozszyfrować nie jest łatwo.
 0