Łukasz Szewczyk24.07.2015 (16:25)4 komentarze

Roman Młodkowski nie przejmie Orange sport. Co dalej?

Czarne chmury wiszą nad sportowym kanałem Orange Sport. Już wiadomo, że nie dojdzie do zapowiadanej transakcji przejęcie stacji przez spółkę MVC, którą kontroluje Roman Młodkowski.
Roman Młodkowski nie przejmie Orange sport. Co dalej?
We wrześniu 2014 roku telekomunikacyjna spółka Orange Polska warunkową umowę przejęcia produkcji programu telewizyjnego Orange sport przez spółkę RMVC. Firma RMVC jest kontrolowana przez Romana Młodkowskiego, który przez wiele lat był szefem TVN CNBC, a obecnie jest przedsiębiorcą, aktywnym w dziedzinie doradztwa biznesowego.
Już wiadomo, że do transakcji nie dojdzie. Obie strony nie chcą zdradzać powodów. - Warunki umowy z firmą Romana Młodkowskiego nie zostały spełnione i umowa nie została zrealizowana - mówi w rozmowie z Rzeczpospolitą Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska. Z kolei Roman Młodkowski dodaje, że powody są niezależne od obu stron.

Co dalej z Orange sport? Rzecznik Orange Polska informuje jedynie, że spółka analizuje "dalsze kroki związane z Orange Sport".

Na razie kanał wciąż nadaje swój program, ale programy premierowe zostały ograniczone do minimum. Stacja straciła także prawa do pokazywania 1 Ligi, która od nowego sezonu obecna będzie w Polsacie Sport (więcej o tym TUTAJ)
rpkom.pl/wł

Komentarze (1 - 4 z 4)

a co by mieli tam pokazywać? jak już nie ma 1 ligi, futsalu, plmma i innych bzdetów to do kasacji :)
 5  
Mam nadzieję że Orange Sport wróci z nowym świetnym programem.Trzymam kciuki za Orange Sport
 6  
Bardzo dobra stacja, z dużą ilością publicystyki i prawdziwych programów informacyjnych z aren sportowych. Niestety takiej stacji już nie będzie. I to jest dramat bo to co jest na pozostałych kanałach sportowych to jest dosłownie nędza pod kątem publicystycznym i informacyjnym.
 9  
chciałbym żeby coś zrobili z Orange sport żeby podkręcić tą stacje aby sie udało zakupić jakieś nowe prawa i przywrócić kanał Orange sport info bo czesto oglądałem tam wiadomości sportowe
 7