Agnieszka_Kapela24.07.2015 (17:29)11

Przepraszam, czy Wasze dziecko ma talent?

Sukces "Małych Gigantów" pokazał ludziom odpowiedzialnym za przygotowywanie ramówek, że dzieci dobrze się w telewizji ogląda. TVN już szykuje nowy talent show z udziałem najmłodszych, swoją propozycję ma wprowadzić Polsat, w TVP już jakiś czas temu mówiło się o dziecięcej edycji "The Voice". Nowy trend? Nic z tych rzeczy. Utalentowane dzieci od dawna podbijały serca telewizyjnej widowni, w tym z sukcesami biorąc udział w programach dla dorosłych. Czy ktoś zastanawia się jednak, czy obecność w telewizji jest dla dzieci dobra?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Niech Polsat wyprodukuje dziecięcą wersję Celebrity Splash!
 11  
W moim odczuciu teraz TVP powinno pójść po bandzie nieco dalej od konkurencji i wyprodukować dziecięce The Voice oraz wystawić jego zwycięzce jako pierwszego po długiej przerwie reprezentanta Polski na dziecięcej wersji Konkursu Piosenki Eurowizji.
 8  
to było pewne ze polsat nie wytrzyma presji i spapuguje kolejny program TVN
 6  
przedszkolak szuka zony
 17  
to jest dobre rozwiązanie , ale dla dzieci od powiedzmy 9-10 lat do 15 lat , a nie że przyjdą dzieci w wieku 4 z pampersem jeszcze :-D
 2  
tak wali dobrze klocka do nocnika
 3  
Wszystko to marzenia ściętej głowy, wszystko to marność i gonienie za wiatrem. Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze większa marność.
 4  
NETFLIX PROSZĘ WEJDŹ DO POLSKI ;__;
 3  
Muje dziecko owszem ma talent ale tylko po dopalaczach.. Mowi w innym jezyku. Z zona mamy wrazenie, ze to jest albo staroegipski albo hebrajski...
 3  
A pamiętacie od przedszkola do Opola? Było też "Małe VooVoo". Zawsze są takie trendy i nie ma w tym nic złego, a czasem jest ciekawa zabawa. Ciekawe, co w tym temacie wykombinuje Polsat. Na wiosnę mieli masę ciekawych show, więc zobaczymy czy jesienią utrzymają ten poziom.
 1