Łukasz Szewczyk28.07.2015 (17:40)14

Zmiany w pakiecie FilmBox. Ruszają FilmBox Premium i FilmBox Extra HD

Pod koniec września 2015 roku nastąpią zmiany wśród kanałów Grupy FilmBox. Na rynku zadebiutuje FilmBox Premium zastępując FilmBox Extra, natomiast FilmBox HD zmieni się w FilmBox Extra HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 14)

WIDZĘ ŻE WSZYSCY NA STOŁKACH PRZELEWAJĄ PUSTEGO W PRÓŻNE ;)
"HA HA - KOLEJNY KIT " !!! 28.07.2015 (17:54:44)
 10  
A napisy będą i dźwięk oryginalny?
 5  
Jakie prawa do wytworni ma Filmbox, że tak tworzą nowe kanały ?
 6  
znów bedzie to samo w koło leciało ze niby hity :)
 17  
Od 1 października 2015 roku kanały Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Arthouse, Filmbox Action, Filmbox Family i Fightbox emitowane będą w nowych standardach modulacji i kodowania. W nocy z 30 września na 1 października 2015 roku kanały te przejdą z modulacji DVB-S FEC 5/6 na standard DVB-S2 FEC 3/4. Dotychczasową kompresję MPEG-2 zastąpi zaś H.264 (MPEG-4). Pozwoli to między innymi zaoferować od tego dnia kanał sportów walki Fightbox w jakości HD w ofertach Cyfrowego Polsatu i nc+.
 2  
CZYLI GOWNO DALEJ BEDZIE GOWNEM , TYLKO W INNYM OPAKOWANIU,,,,,,,TEN CALY SZAJS FILMBOX POWINIEN PRZYNAJMNIEJ NADAWAC , W WERSJI HD WSZYSTKIE SWOJE KANALY,,,,,,A NIE JAK VHS
 16  
A jak najoptymalniej sparować kontent FilmBox z łazikiem marsjańskim Curiosity ???
 6  
Niedługo logo będzie na cały ekran. Te kanały mają taką super jakość, że nie wiem jak bardzo dział PR będzie mieszał nazwą (np.Super Ultra Premium Platinum Filmbox HD) to i tak kanał ma niszową oglądalność, nie wspomnę o ramówce gorszej od TVN czy Polsatu (czy to możliwe?). Wpycha nam się coraz więcej kanałów słabej jakości i próbuje nam się wmówić, że tego potrzebujemy, bo cool jest mieć niż nie mieć.
 10  
Widzę zmiana nazwy i nic poza tym. Tani chwyt reklamowy !!!
 12  
dziwna zmiana... nie lepiej było z Filmbox HD zrobić Filmbox Premium, a z Filmbox Extra Filmbox Extra HD? tylko z HD Extra HD, a z Extra Premium? pogmatwane na maxa
 7