Łukasz Szewczyk05.08.2015 (12:54)6 komentarzy

Antyradio z nowym hasłem. "Najlepszy rock na świecie"

Antyradio wprowadziło nowy liner. Dotychczasowy - Rockowo bezkompromisowi - zastąpiło - "Antyradio. Najlepszy rock na świecie".
- Mówimy jak jest. Antyradio jest największą i najdłużej grającą rockową stacją w Polsce. Jesteśmy ekspertami od tej muzyki - wyjaśnia zmianę Marcin Jedliński, dyrektor stacji lokalnych Eurozet, odpowiadający za wizerunek Antyradia. - Pozostajemy bezkompromisowi, bo jesteśmy też rock'n'rollowi. A to jedno i to samo - dodaje.
Antyradio
Antyradio
Od 15 lutego Antyradio korzysta z 16 nadajników, obejmujących największe miasta Polski, w tym: Warszawę, Bielsko-Białą, Gdańsk, Gdynię, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Zieloną Górę, a także Aglomerację Śląską i Zagłębie.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Świetne nowe hasło! Po co se życie komplikować,jak może być swojsko i biesiadnie..
 3  
mamy "najlepszą muzykę", mieliśmy "najlepszy mix przebojów".. przeżyjemy i "najlepszy rock na świecie"... ech, ani "anty" ani "radio"...
 2  
bardzo lubię anty, ale wczoraj jak to uslyszalem myślalem ze to taki jingiel dla jaj.a tu niespodzianka ;p super że mają dobre zdanie o sobie, ale najlepszy rock to oni grali kiedyś.teraz to jest po prostu granie mainstreamowych kawałków.w hasło-pasowałoby do zetki, jakby zmienić na najlepszą muzykę na świecie,a do anty tak średnio,ale to moje zdanie :) co nie zmienia faktu,że nadal są najlepszym radiem w Polsce, reszta gra jeszcze gorzej ;)
 2  
Oddajcie ZET Chilli !
 1  
Oddajcie ZET Chilli !
WŁAŚNIE.
zestresowany z powodu braku ZET Chilli na FM 7.08.2015 (19:07:11)
 0  
Dla mnie Zet Chilli mogło by w ogóle nie wracać do nadawania ogólo-polskiego - zet Chilli to w ogóle nie moje klimaty bardzo dobrze że Anty Radio "wykupiło" udziały w nadawaniu na niemal cały kraj od czasu kiedy z fal polskiego eteru zniknęła Eska Rock Rock jako gatunek muzyki na jakiś czas "umarł" ale jedno muszę powiedzieć w Anty Radiu jest za mało kultowych kawałków np. z lat 90-tych! kiedyś można było usłyszeć je w porannym programie AntyRadia "Pobudzenie"
 1