Łukasz Szewczyk05.08.2015 (16:11)4 komentarze

Nowy talent-show TVN "Aplauz, aplauz!". W jury: Rusowicz, Ohme, Rubik, prowadzi Szulim

Jesienią 2015 roku na antenie TVN zadebiutuje nowy talent-show, w którym dzieciaki będą śpiewać z dorosłymi - rodzicami czy dziadkami. W jury z zasiądzie dwójka profesjonalnych muzyków - Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz empatyczna psycholog - Małgorzata Ohme. Program poprowadzi Agnieszka Szulim.
Prowadząca "Aplauz, aplauz!" - Agnieszka Szulim
Prowadząca "Aplauz, aplauz!" - Agnieszka Szulim
W tym programie reakcja publiki i jury przesądzi także o dalszym uczestnictwie w zabawie. Rywalizować ze sobą będą duety złożone z dzieci i dorosłego członka rodziny. Widownia oraz członkowie jury swój głos i poparcie oddadzą wstając z miejsca w trakcie występu danego duetu. Im więcej osób nagrodzi występ owacją na stojąco, tym więcej punktów przyznanych zostanie zawodnikom. W ten sposób uczestnicy mogą zdobyć aż 300 punktów. Z kolei aplauz każdego z sędziów warty jest 50 punktów. Jednak te głosy oddadzą w ciemno! Podczas trwania występu sędziowie będą przebywać w odizolowanym "music boxie". Nie zobaczą reakcji publiczności, dzięki temu nie zasugerują się ich opinią.
Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Małgorzata Ohme, Ania Rusowicz, Piotr Rubik) / Fot. TVN
Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Małgorzata Ohme, Ania Rusowicz, Piotr Rubik) / Fot. TVN
Na etapie castingowym zaprezentuje się 20 duetów rywalizując ze sobą w "minibitwach" - duet kontra duet. W czasie każdego występu publiczność będzie wstawać z miejsc, tym samym typując swoich faworytów. Po występach swoje punkty dołożą jurorzy. Zespoły z największą ilością punktów przejdą dalej. Do walki w dalszym etapie stanie 12 duetów.

Anna Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Anna Rusowicz, Piotr Rubik, Małgorzata Ohme) / Fot. TVN
Anna Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Anna Rusowicz, Piotr Rubik, Małgorzata Ohme) / Fot. TVN
W kolejnych odcinkach na uczestników czekają różne zadania wokalne. Przed nimi odcinki tematyczne, śpiewanie z innymi duetami oraz występy z gwiazdami. W wielkim finale do walki staną 4 rodziny. Będą rywalizować o przychylność publiczności, jurorów, ale i o nagrodę główną.

ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Nowy talent-show "Aplauz, aplauz!" na antenie TVN w niedziele o godz. 20.00 (od 6 września 2015 roku).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nie lubię Agnieszki . Wolę ogladać tylko muzykę.
 2  
Kolejne pierdoły z bachorami w roli głównej. Takie bzdety powinny lecieć popołudniami, a nie wieczorami.
 7  
"Małych gigantów" zapewne nie przebije...

Poza tym, raczej nie opłacało by się pokazywać to w ramówce dziennej. Ale i tak nie podoba mi się to, że przez AA, "MasterChef" jest o 21:30, gdzie musi walczyć z najnudniejszym i najgorszym rozrywkowym programem EVER, jak dla mnie, czyli smętnym Rolnikiem - którego oglądają niestety ponad cztery miliony. Politowanie po prostu...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 sierpnia 2015 o 14:26:20 przez N-O-R-O-N).
 1  
KOLEJNA SZMIRA :( BOZE JAKIM TRZEBA BYC IDIOTA CHORYM CZLOWIEKIEM ZEBY OGLADAC TAKIE GOWNO :( LUDZIE NIE OGLADAJCIE TAKIEGO GOWNA BO TA CALA TVN ROBI NAM Z MOZGO SIECZKE :(
 1