Łukasz Szewczyk05.08.2015 (18:00)13 komentarzy

Jesień w TVN: Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Dziecięcy talent-show "Aplauz, aplauz!" oraz trzy seriale: "Aż po sufit!", "Singielka" oraz "Wesołowska i mediatorzy" - to nowości jesiennej ramówki TVN. Widzowie zobaczą także nowe sezony sprawdzonych programów, wśród nich m.in. "Mam talent!", "Kto poślubi mojego syna?", "MasterChef", "Top Model", "Kuchenne rewolucje" czy "Kuba Wojewódzki".
Anna Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Anna Rusowicz, Piotr Rubik, Małgorzata Ohme) / Fot. TVN
Anna Jury programu "Aplauz, aplauz!" (Anna Rusowicz, Piotr Rubik, Małgorzata Ohme) / Fot. TVN
Pierwszą z nowości jesiennej ramówki jest talent show "Aplauz, aplauz!". Po raz pierwszy na scenie staną juniorzy rodu wraz ze swoją mamą, tatą, babcią lub dziadkiem i wyśpiewają sobie sławę. O przejściu do kolejnych etapów zadecyduje... aplauz widowni zgromadzonej w studiu oraz głosy ławy jurorskiej. A zasiądzie w niej dwójka profesjonalnych muzyków - Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz najbardziej empatyczna psycholog - Małgorzata Ohme. Nowy program poprowadzi energetyczna Agnieszka Szulim. Program będzie nadawany w niedziele o godz. 20.00, od 6 września 2015 roku. (Więcej o programie TUTAJ).
"Wesołowska i Mediatorzy" / Fot. TVN
"Wesołowska i Mediatorzy" / Fot. TVN
Do TVN powraca Anna Maria Wesołowska. Pojawi się w nowej roli - mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Nowy serial "Wesołowska i Mediatorzy" będzie można oglądać na antenie TVN od września, od poniedziałku do środy o godzinie 20.50 (więcej o serialu TUTAJ).

"Aż po sufit!" / Fot. TVN
"Aż po sufit!" / Fot. TVN
We wtorki o godzinie 21.30 (od 1 września 2015 roku) widzowie TVN będą mogli oglądać nowy serial "Aż po sufit!". Mają za sobą 25 lat udanego małżeństwa, dorosłe dzieci, które właśnie wyfrunęły z domu, oraz drugą młodość przed sobą. Żyć nie umierać! Gdy Joanna i Andrzej zaczynają smakować wyczekanej wolności, do ich drzwi po kolei pukają - a jakże - córka i synowie. I to z bagażami - dosłownie i w przenośni. W rolach głównych wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura (więcej o serialu TUTAJ).

"Singielak" (Filip Bobek, Paulina Chruściel, Mateusz Janicki) / Fot. TVN
"Singielak" (Filip Bobek, Paulina Chruściel, Mateusz Janicki) / Fot. TVN
W październiku, od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, nadawana będzie nowa telenowela - "Singielka". Być singielką - to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni? (więcej o telenoweli TUTAJ).

Na antenę telewizji TVN wracają także lubiane przez widzów programy rozrywkowe: "Mam talent" (sobota o godz. 20.00, od 5 września), "MasterChef" (niedziela o godz. 21.30, od 6 września), Top Model" (poniedziałek o godz. 21.30, od 7 września), "Na językach" (poniedziałek o godz. 22.30, od 7 września), "Kuba Wojewódzki" (wtorek o godz. 22.30, od 1 września), "Kto poślubi mojego syna?" (środa, godz. 21.30, od 2 września), "Żony Hollywood" (środa o godz. 22.30, od 2 września) "Kuchenne rewolucje" (czwartek o godz. 20.50, od 3 września), "Kobieta na krańcu świata" (niedziela o godz. 11.00, od 6 września), "Co za tydzień"? (niedziela o godz. 11.30), "Ugotowani" (niedziela o godz. 18.00, od 6 września).

31 sierpnia 2015 roku, po wakacyjnej przerwie, wraca śniadaniowy program "Dzień dobry TVN", w który w tygodniu nadawany będzie od 8 rano, a w weekendy od 8.30. Pary prowadzących pozostają bez zmian. W tym roku program świętuje jubileusz 10-lecia. Z tej okazji redakcja programu planuje szereg wydarzeń dzięki którym spotka się z widzami osobiście. Pojawią się także specjalne wydania programu pełne niespodzianek i gości.

Jesień w TVN to także nowe odcinki serialu "Na Wspólnej". Po wakacyjnym sezonie premierowych odcinków twórcy serialu nie zwalniają tempa. Tajemnicze zabójstwo w nowym domu Basi i Smolnego, zdrada Kingi oraz tajemnicze zniknięcie Oli Zimińskiej - to tylko niektóre, jesienne losy bohaterów "Na Wspólnej". Serial będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.

Wraz z pierwszym dzwonkiem na antenę TVN wraca serial "Szkoła".. Nowy rok to kolejne wyzwania dla dyrektora Stanisława Chlebowskiego oraz kadry nauczycielskiej. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, rasizm czy szkolne intrygi - to tylko niektóre z problemów uczniów z którymi zmierzą się bohaterowie serialu. Serial będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00.

Na antenę telewizji TVN wracają także seriale "Ukryta prawda" (od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, od 1 września) oraz "Szpital" (od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, od 1 września)

Jesień 2015 na antenie TVN także nowe odcinki najdłużej istniejącego programu talk-show na polskim rynku mediów, czyli "Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi. Świętujący 15-lecie program od 1 września będzie nadawany, od poniedziałku do piątku o godz. 16.00). W nowym sezonie nie zabraknie niespodzianek. Prowadząca zrealizuje także kolejny program za granicą. Tym razem będzie to Turcja, gdzie mieszkają dwie, obecnie najwyższe na świecie osoby zarejestrowane w Księdze Guinessa. Dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemami wychowawczymi, ale również dla tych, którzy nie mogą dogadać się z własnymi rodzicami, redakcja przygotowała cykl "Rodzina do naprawy".

Wśród filmowych premier w jesienią widzowie TVN zobaczą takie filmy jak: "Pacific Rim", "Millerowie", "Kac Vegas III", "Diana", "Olimp w ogniu" oraz "Jack Reacher: Jednym strzałem".

Po wakacjach na antenę TVN wraca "Superwizjer", który nadawany będzie we wtorki o godzinie 23.30 (od 1 września 2015 roku). Także interwencyjno-śledcza "Uwaga!" nie zwalnia tempa - we wrześniu powrócą relacje na żywo w programie "Uwaga po Uwadze!" na antenie TTV.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Czyli kolejny rok szmiry i chłamu.
 37  
Oglądałem konferencję i jedynie to co mnie zaciekawiło to nowy serial "Aż po sufit!" Reszta - DNO!!! A ten nowy program: "Wesołowska i Mediatorzy" brzmi jak "Malanowski i Partnerzy" :D

Telewizja coraz bardziej upada....przykre to! :(
 26  
TVN zrezygnował z codziennej emisji Ugotowanych na rzecz Wesołowskiej ciekawe jak im to wyjdzie
 14  
A może TVN zrobi nowy reality show "Bul szuka pracy"?
 18  
Pan Edward Ładny Miszczak z Domu coraz bardzie pogrąża TVN chociaż z drugiej strony dobrze mu wychodzi ściemnianie, że wszystko jest super.
 18  
Millerowie to świetna komedia, a poza tym TVN to zdecydowanie kanał dla kobiet głównie
 1  
Wstawili codzienny normalny serial (nie paradokument) o godz. 17.30 z Filipem Bobkiem a to oznacza, że mają chęć na powtórzenie sukcesu Brzyduli, ale niestety nic 2 razy się nie zdarza. Brzydula się przyjęła, bo miała swoją fabułę, zastosowano tam dobrą grę na stereotypach "brzydki-piękny", "biedniejszy-bogatszy" + w tle głęboka historia miłosna i z tym ludzie się utożsamiali a tutaj z tego krótkiego opisu wynika, że Singielka to może być jedynie taki typowo rozmyty serialik o płytkich miłostkach. Hmm, zobaczymy... ja wprawdzie TV nie oglądam ale po tym można właśnie poznać dobry serial, wtedy przyciąga widza nawet nie oglądającego na co dzień TV (bo słyszy się o nim wśród ludzi lub widzi, że są tłumnie oglądane). Tak było w moim przypadku z Kryminalnymi, Brzydulą... nie oglądałem ich od początku ale po pewnym czasie mnie przyciągnęły do TV. Zresztą teraz są inne czasy, wydaje mi się, że coraz mniej ludzi siedzi przed TV a już tym bardziej ogląda seriale - nic 2 razy się nie zdarza, czasy seriali, o których się pamięta latami już chyba powoli mijają...
 4  
Te wszystkie propozycje to jakiś koszmar! Kto będzie oglądał taki szajs?
 16  
Polska to naród marudnych na wszystko narzekających ludzi, hm chyba za łagodnie napisane, niczym się nie da tych istot zadowolić, co kolwiek by to nie było to i tak te polaczki cebulaczki będą powtarzać swoje stałe już oklepane i nudne słówka "szajs, chłam" itd, jak polak taki cwaniaczek to niech sam kur** napisze co powinno w tv leciec? jak programy rozrywkowe nie, seriale nie, filmy nie, seriale paradokumentalne nie, talk show nie? to kurna czego? Polska to nie jest dno, tylko polacy to dno
 7  
Czy ktokolwiek mądry ogląda te sprawdzone shity???
Przecież oglądanie produkcji tej stacji to szczyt wstydu.
Moim zdaniem oczywiście...
 3