Łukasz Szewczyk06.08.2015 (16:12)3 komentarze

"Rozmowy w Toku" jesienią w TVN z nowości. Nowy cykl "Rodzina do naprawy"

W tym roku "Rozmowy w Toku", jeden z najdłużej istniejących programów typu talk-show na polskim rynku telewizyjnym, świętuje swoje 15 urodziny. Już we wrześniu program powraca na antenę TVN z nowymi gośćmi i tematami. Czego mogą spodziewać się widzowie?
"Rozmowy w toku" / Fot. TVN
"Rozmowy w toku" / Fot. TVN
Już we wrześniu w "Rozmowach w Toku" gościć będą zawodowe modelki, które jednak odbiegają od popularnych wyobrażeń o młodych, szczupłych i pięknych kobietach na wybiegu. Ewa porozmawia m.in. ze znaną z teledysku zespołu Rammstein - Melanie Gaydos. Melanie cierpi na dysplazję ektodermalną - chorobę genetyczną powodującą nieprawidłowe wykształcanie zębów, włosów i paznokci. Melanie zamieniła swoje wady w atuty i dzisiaj pojawia się na wybiegach Nowego Jorku, Paryża i Berlina. Została też modelką Jean Paul Gaultier.
ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Ewa zrealizuje także kolejny program za granicą. Tym razem będzie to Turcja, gdzie mieszkają dwie, obecnie najwyższe na świecie osoby zarejestrowane w Księdze Guinessa - 32 - letni Sultan Kosoen - 251 cm i 18 - letnia Rumeysa Gelgi - 213 cm. Mimo podobnego schorzenia, mają do swojego wzrostu różne podejścia. Rumeysa jest przyklejona do książek, marzy o studiach i co tydzień pracowicie ćwiczy na zajęciach rehabilitacyjnych, bo wie, że od tego zależy jej przyszłość. Sultan w ogóle nie chodził do szkoły, nauczył się czytać i pisać 2 lata temu, a on sam twierdzi, że najlepsza część jego życia zaczęła się kiedy miał 26 lat i pojechał na operację do USA. Tam zobaczył inny świat, potem trafił do Księgi Rekordów Guinessa i od tej pory podróżuje. Rumeysa też znalazła się w Księdze, ale nie może się ruszyć z domu. On odwiedził 16 krajów, a ona marzy o podróży tylko po Turcji.

Dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemami wychowawczymi, ale również dla tych, którzy nie mogą dogadać się z własnymi rodzicami, redakcja przygotowała cykl "Rodzina do naprawy". - Będziemy tu kłaść szczególny nacisk na bardzo konkretne rady, które pomogą rozwiązać konflikt w rodzinie. Nieocenioną rolę odegrają w tym nasi eksperci - mówi Ewa Drzyzga. To nie koniec wyzwań dla ekspertów "Rozmów w Toku". W tym sezonie będą prowadzić ćwiczenia terapeutyczne z rozmówcami Ewy. Zabiorą ich w miejsca, w których staną przed naprawdę trudnymi zadaniami, po to, żeby zerwać z nałogami, lękami i złymi przyzwyczajeniami. Ci, którzy boją się wyjść choćby na drabinę - spojrzą w dół z wysokości kilkudziesięciu metrów. Nałogowych palaczy czeka prawdziwy detoks. Jak sobie poradzą z tą próbą?

ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Nowy sezon talk-show "Rozmowy w toku" nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 na antenie TVN (od 1 września 2015 roku).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Drzyzga musi naprawdę nie mieć do siebie szacunku albo zarabiać na tym sporo kasy, ze prowadzi dalej coś tak bezdennie głupiego.
 2  
I znowu nazbierają wioskowych myślicieli, ekshibicjonistów, urazów i freaków.
 3  
BOZE TVN POWINIEN DOSTAC MILION DOLAROW KARY ZE DEMORALIZUJE NASZE SPOLECZENSTWO LUDZI MLODYCH STARSZYCH I ROBI Z NASZEGO KRAJU PATOLOGIE :( POWINNA TA CALA DRZYZGA WYLECIEC ORAZ ZLIKWIDOWAC KANAL CALY TVN BO DEMORALIZUJE NASZE CALE SPOLECZENSTWO I POTEM W NASZYM KRAJU RODZI SIE PATOLOGIA I WIDZI CO W TYM PROGRAMI ROBIA LUDZI MLODZI TAKA SZMIRE POKAZUJA I TA SUK. ZARABIA MLIONY ORAZ TVN NIE OGLADAJCIE TEGO NIECH ZBANKRUTUJA :(
 1