Łukasz Szewczyk07.08.2015 (16:14)1 komentarz

Sesja w jeziorze czy jadącym metrze? Jesienią nowa edycja "Top Model" TVN ponownie z facetami

Jesienią 2015 roku TVN ponownie będzie poszukiwać najlepszych kandydatów na Top Modela czy Top Modelkę. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek Avant oraz okładka w miesięczniku Glamour.
"Top Model" (Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Dawid Woliński) / Fot. TVN
"Top Model" (Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Dawid Woliński) / Fot. TVN
Bieg do świata mody wcale nie będzie usłany różami. Na uczestników czeka po drodze wiele zadań. Wykonując je spróbują przełamać swoje lęki, wykazać się kreatywnością oraz po prostu być lepszym od innych. Sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy mody, a także bieg przez płotki w szpilkach. Łatwo nie będzie.
ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

W tej edycji w Polskę wyruszy autokar z jurorami. Przemierzą ją wzdłuż i wszerz, by poinformować szczęśliwców o dostaniu się do programu. Aby zamieszkać w wymarzonym domu modelek, kandydaci będą musieli pokonać setki chętnych na castingach. Dobry wygląd nie wystarczy, żeby przekonać srogich jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński będą poszukiwać tego "czegoś". Modele i modelki muszą bowiem zrobić niesamowite wrażenie od pierwszej sekundy.

W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Kto zostanie piątą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce? Nowy sezon "Top Model" na antenie TVN w poniedziałki o godzinie 21.30 (od 7 września 2015 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

KOLEJNA SZMIRA NIE OGLADAJCIE KANALU TVN BO TO PSEUDO KANAL :( LEPIEJ OGLADAJCIE PRZYRODNICZE KANALY LEPIEJ TO DLA LUDZI NIZ OGLADAC PSEUDO KRETYNOW:(
 0