Łukasz Szewczyk08.08.2015 (12:21)5 komentarzy

Nowe "Żony Hollywood" jesienią w TVN. Jakie zmiany?

Słońce, luksus, wielkie pieniądze, ekstrawagancja, życie wśród gwiazd, piękno i wieczna młodość, a w tle słynny napis Hollywood. To jest właśnie ich rzeczywistość. W drugim sezonie pojawią się trzy nowe "Żony Hollywood":
W drugim sezonie obok Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds pojawią się trzy nowe kobiety sukcesu: Iwona Burnat, Helena Kolodziey oraz Małgosia Migdał. Ich luksusowa codzienność w Los Angeles z pewnością wzbudzi ciekawość widzów. Każda z nich to znana postać nie tylko w Kalifornii, ale w całych Stanach Zjednoczonych, a ich losy świetnie nadają się na scenariusze filmowe.
"Żony Hollywood 2" / Fot. TVN
"Żony Hollywood 2" / Fot. TVN
Iwona Burnat, córka emigrantów, urodziła się w Chicago, ale rodzice z uporem zaszczepiali w niej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś jest właścicielką dwóch firm, które świadczą usługi dla psów zamożnych właścicieli. To ona dba o kreacje i wygląd czworonożnych pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy celebrytów i stali bywalcy czerwonych dywanów, są najlepszą reklamą jej biznesu. Iwona, wraz ze swoim partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą niezwykle barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Mieście Aniołów.

ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

Helena Kolodziey to charyzmatyczna bizneswoman, założycielka światowej firmy działającej w branży alkoholowej. Fanami Krol Vodki są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Ogromna rezydencja Heleny została kupiona od światowej sławy koszykarza, Michaela Jordana i znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles. Jej sąsiadami są m.in. Britney Spears czy George Clooney.

Ostatnią nową bohaterką "Żon Hollywood" jest Małgosia Migdał. To prawdziwa kobieta sukcesu i wielu talentów. Uznana projektantka wnętrz realizuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów w Stanach Zjednoczonych. Ciągle rozwija swój biznes i myśli o nowych wyzwaniach. Jest szczęśliwą mamą i od 20 lat w związku z tym samym mężczyzną - Jurkiem.

ZOBACZ: Jesień 2015 w TVN - Nowy talent-show, nowe seriale i sprawdzone hity

A co słychać u dobrze znanych już widzom pań? Uwielbiająca luksus Kinga Korta, z kochającym mężem Chetem mają poważne plany związane z... powiększeniem rodziny. Helena Deeds pokaże swoje budzące podziw inwestycje oraz nową pasję, o której do tej pory nie wspominała w programie. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina spróbują kowbojskiego życia.

Druga seria "Żony Hollywood" na antenie TVN w środy o godzinie 22.30 (od 2 września).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Uwielbiam ten serial ;)
Szkoda, ze nie ma tam Krupy.
 0  
jeden wielki szajs
 1  
Strzyc paskudne kundle. Fuuu... O krva ale kariera.. Rownie dobrze moze meskie pedicure znanym gwiazdorom robic a potem ich pazury na ebayu sprzedawac. :D
 0  
iamanadoptee.com
 0  
Ona dokumentuje swoje poszukiwania na swojej stronie internetowej. Naprawde warto tam zarzeć.
iamanadoptee.com
 0