Łukasz Szewczyk19.08.2015 (12:28)brak komentarzy

Paulina Chylewska i Krzysztof "Jankes" Jankowski poprowadzą Eska Music Awards 2015

Galę wręczenia prestiżowych nagród muzycznych ESKA Music Awards 2015 poprowadzi duet Paulina Chylewska z TVP1 oraz Krzysztof "Jankes" Jankowski z Radia Eska i Eska TV. Gala odbędzie 29 sierpnia 2015 roku w Szczecinie i będzie transmitowana na antenie TVP1.
Krzysztof "Jankes" Jankowski to jeden z najpopularniejszych prezenterów radiowych w Polsce. W radiu Eska prowadzi program "Ranne Ptaki", emitowany od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-9:00. W Eska TV zobaczyć go można w codziennym magazynie "Najlepszy Program", nadawanym od 16:00 do 18:00. Od wielu lat jest też gospodarzem gali ESKA Music Awards.
Paulina Chylewska jest dziennikarką i prezenterką TVP1. Z telewizyjną Jedyną związana od 1996 roku. Zaczynała w oddziale TVP w Bydgoszczy. Prowadzi najważniejsze wydarzenia transmitowane przez TVP1 - festiwale, koncerty, gale. Prezentuje również "Sport" w głównym wydaniu Wiadomości w TVP 1, a od 2008 roku jest jedną z prowadzących quiz "Wielki Test" nadawany na żywo na antenie TVP 1, TVP Polonia i TVP Historia.

Tegoroczne nagrody ESKA Music Awards wręczone zostaną w 7 kategoriach: Najlepszy Artysta, Najlepsza Artystka, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepszy Debiut Radiowy, ESKA TV Award - Najlepsze Video, eskaGO Award - Najlepszy Artysta w Sieci. Wśród nominowanych znaleźli się: Ewelina Lisowska, Margaret, Cleo, Sarsa, Agata Dziarmagowska, Kasia Popowska, Natalia Nykiel, Donatan, Mrozu, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Grubson, K2, KaeN, Tabb, Enej, Video, Sound'n'Grace.

XIV galę wręczenia prestiżowych statuetek ESKA Music Awrads uświetnią występy głównej gwiazdy - Adama Lamberta, zespołu Hurts oraz polskich artystów najpopularniejszych w 2015 roku. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1 i Radio ESKA. W ESKA TV nadana zostanie retransmisja.

Do 28 sierpnia do godz. 12:00 można głosować na artystów nominowanych do ESKA Music Awards 2015. Głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl.