Łukasz Szewczyk19.08.2015 (18:59)16 komentarzy

Polsat odkrywa karty. Wszyscy uczestnicy czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" (wideo)

Telewizja Polsat nie rezygnuje ze swojego tanecznego hitu. Już we wrześniu 2015 roku rusza czwarta edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", a w niej 11 nowych gwiazd. Kto tym razem okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd i sięgnie po Kryształową Kulę?
W jesiennej edycji show na parkiecie zobaczymy: Cleo - wokalistkę Donatana, która wyśpiewała największy hit ubiegłego roku "My Słowianie", aktorkę i zapaloną tenisistkę Małgorzatę Pieńkowską czyli serialową mamę bliźniaków z "M jak miłość", byłego reprezentanta Polski i siatkarskiego wicemistrza świata Łukasza Kadziewicza, obdarzonego genialnym głosem wokalistę Sławomira Uniatowskiego, aktorkę Teatru Polskiego znaną z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych Annę Cieślak, wokalistkę Ewelinę Lisowską, której przebój "W stronę słońca" znają chyba wszyscy, a dwie pierwsze płyty mają status złotych, aktora Rafała Mohra słynnego Nielata z "Pitbulla" i Igora z "Pierwszej miłości", pogodynkę Telewizji Polsat i córkę bramkarza Jana Tomaszewskiego, który zatrzymał Anglię - Małgorzatę Tomaszewską - Słominę, uroczego rudego sierżanta Mariana z "Ojca Mateusza", czyli aktora Artura Pontka, aktorkę teatralną i telewizyjną - Magdalenę Lamparską, oraz młodego aktora serialu "Pierwsza miłość", odtwórcę roli Krystiana i idola nastolatek - Patryka Pniewskiego.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Czwarta edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie Polsatu w piątki o godzinie 20.00 (od 11 września 2015 roku).

Komentarze (1 - 10 z 16)

Nieeeee tylko nie to
Marek VOD-owiec na wakacjach 19.08.2015 (19:12:43)
 3  
Kodujcie programy rozrywkowe. Transmisje sportowe udostępnijcie w otwartych kanałach.!!!
 2  
@maxiiik
Złodzieje z nc+ zakodowali LM więc dlaczego Polsat ma udostępniać w otwartych abonentom nc+? Cholerni francuscy złodzieje.
 7  
Ta Lisowska znam, to jest wariatka, co ryje w tej reklamie Media Expert. Cleo to jest ta z tej piosenki o cyckach. A reszta?
 4  
Córka Tomaszewskiego załpała się do programu i pogody Polsatu zapewne ze względu, że była lepsza od wszystkich innych potencjalnych kandydatów :)
 7  
a gdzie 12 uczestnik?
 4  
Lisowska wygląda w tej reklamie kwitnąco! Powodzenia.
 1  
Ktoś to goowno będzie oglądał?
 0  
Ta Głogowska jest tak irytująca, sztuczna i przesłodzona, że idzie cukrzycy dostać. Ibisz za to czasem zachowuje się jak przedszkolak z tymi selfie. Dno. TVN co by o nich nie mówić lepiej robił ten program, w Polsacie jak zwykle wieś.
 5  
Bardzo fajne towarzystwo udało się zgromadzić. Myślę że zwłaszcza Panie powinny być zainteresowane, jak się będzie prezentował Łukasz Kadziewicz. Mam wrażenie, że on jest faworytem.
 4