Przemyslaw_Paszowski24.08.2015 (12:50)29

Widzowie krytykują, ale tym razem to nie wina TVP Sport!

Bronienie TVP nie należy do najpopularniejszych czynności. Zwłaszcza, jeżeli podejmujemy się obrony pokazywania sportu w TVP. Jednak tym razem można śmiało podjąć to ryzyko, ponieważ po wczorajszym konkursie z udziałem Pawła Fajdka na publiczną poleciały gromy. Zupełnie niesłusznie i niesprawiedliwie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 29)

Nie ma się co dziwić Telewizji Polskiej gdyż od niedawna ciągle ma problem z kanałem TVP Sport zarówno jeżeli chodzi o kwestie braku dostępu do kanału w telewizji naziemnej czy sytuacje takie jak ta powyżej. W każdym z przypadków najbardziej zbuntowani na TVP są widzowie w postaci internautów i o ile w kwestii TVP Sport w DVB-T bunt jest uzasadniony o tyle w przypadku wymienionym powyżej już nie bo to nie nadawca zawinił a producent sygnału.
 7  
Tylko roznica pomiedzy komentatorami tvp a eurosportu jest kolosalna , a wiedza i sposob mowienia o tej dyscyplinie Janusza Rozuma jest znakomita.W Eurosporcie nie mowi sie "szkoda ze panstwo tego nie widza"bo wiedza ze z malym poslizgiem rzut mlotem zostanie pokazany i nie mowia wczesniej rezultatu.
 9  
TVP Sport ma zadyszkę, ale pomysł aby go wciągnąć do DVB-T nie jest do końca dobry. Trzeba pamiętać, że niektóre wydarzenia są kupowane wyłącznie na anteny kodowane. A poza tym TVP Sport wszystkie materiały udostępnia na sport.tvp.pl
 2  
Z tym, że komentatorzy Eurosportu są w "dziupli", a komentatorzy TVP na miejscu. Gdyby nie podawali tych informacji od razu byłby zarzut, że pojechali na wycieczkę. Ja jako widz oczekiwałbym aby faktycznie była informacja na bieżąco. Zresztą komentatorzy TVP robią tak od kilkudziesięciu lat (patrz złoto Wojciechowskiego w Daegu).
 8  
" Ale ze względu na odległości i koszta nie zdecydowano się na wysłanie do Chin wozu transmisyjnego."

Czyli jak nie ponoszą winy? Trzeba było wysłać wóz transmisyjny!! Pieniążków żałują? A na Lisów, Kraśkę czy innych "orłów" dziennikarstwa kasiora jakoś jest, ha?
 28  
No tak, jakąś ich winą jest to, że nie wysłali własnego wozu. Jednak byłby to koszt nieadekwatny do sytuacji. Mimo wszystko.
 12  
21 wiek niemozna wynajc wozu na miejscu jescze w chinach
 27  
Niestety dzisiaj mamy to samo ze skokami o tyczce. A jak na razie prowadzi dwójka Polaków. Koszmar.
 9  
Jak chcesz oglądać MŚ w lekkoatleyce to tylko na Rai Sport albo ZDF :)
 12  
Dokładnie, koszmarnie to jest pokazywane. W dużej mierze pokazywali bieg gdzie bez problemów by wcisnęli te ważniejsze skoki o tyczce.
 7