Łukasz Szewczyk24.08.2015 (19:15)50 komentarzy

Liga hiszpańska przez trzy sezony w Eleven Sports

Już wszystko jasne! Medialna grupa Eleven Sports Network, nadawca nowych kanałów sportowych Eleven oraz Eleven Sports, zakupiła prawa do pokazania hiszpańskiej ligi piłkarskiej na terytorium Polski. Nadawca La Liga będzie pokazywał na wyłączność przez trzy sezony - do 2018 roku.
Sieć telewizyjna Eleven Sports Network oficjalnie poinformowała o zawarciu trzyletniej umowy umożliwiającej transmitowanie hiszpańskiej Primera División, rozgrywek Liga de Fútbol Profesional. Pozyskane na jej mocy prawa pozwalają na pokazywanie meczów La Liga na żywo, z odtworzenia i powtórek przez trzy sezony: 2015/16, 2016/17, 2017/18. Uzupełnieniem transmisji będą programy informacyjne, skróty meczów i analizy ekspertów.
Pierwszą transmisję meczu La Liga będzie można obejrzeć już dziś wieczorem w kanale Eleven. Relacja na żywo ze spotkania Granada FC - SD Eibar rozpocznie się 24 sierpnia 2015 roku o godzinie 20:30. Zaraz potem, o 22:30, stacja pokaże powtórkę wczorajszego spotkania Athletic Bilbao - FC Barcelona.
La Liga to niezwykle ważny element w globalnej piłkarskiej ofercie Eleven. Chcemy pokazywać naszym widzom dokładnie to, co chcą oglądać - tłumaczy Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports Network
Przypomnijmy, że o prócz La Liga, dla kibiców piłki nożnej Eleven Sports Network ma w swojej ofercie również francuską Ligue 1, włoską Series A, prestiżowy angielski FA Cup, belgijską Jupiler Pro League, szkocką SPFL oraz programy kanałów klubowych (Arsenal, Milan). W sportowej ofercie znajdują się Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, wyścigi Formuły E, turnieje tenisowe ATP 250.

Obecnie kanały Eleven oraz Eleven Sports można oglądać na internetowych stronach nadawcy oraz na platformie Player.pl. Oba kanały od niedawna znajdują się również w ofercie sieci Netii. Nadawca prowadzi rozmowy z kolejnymi operatorami i zapowiada, że informacje dotyczące rozszerzenia dystrybucji pojawią się w najbliższym czasie.

Oba kanały nadają 24 godziny na dobę i w HD. W ich programie znajduje się ponad 2 tys. godzin relacji na żywo rocznie.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Gratulacje nc+.
Poszerzania oferty ciąg dalszy.
 101  
Tymczasem już dziś wieczorem tylko w Nc+ 8 godzin golfa regat i szachów!
 100  
Nc plus na psy schodzi taka prawda.
 62  
Do widzenia NC+!!! Czekałem i łudziłem się jeszcze,że może jakoś te prawa odkupią czy ogólnie wreszcie coś z tym fantem zrobią! 100zł miesięcznie za Ekstraklasę,Premie League i ligę mistrzów,to dużo za dużo! I jeszcze ta ignorancja na Facebook'u! Ludzie obudźcie się! Skoro abonent zadaje konkretne i merytoryczne pytanie,nie oczekuje ciągle tej samej odpowiedzi na zasadzie kopiuj-wklej,jaką to,,szeroką" ofertę zapewniacie! Szeroką to przysłowiową rzeką odpłyną abonenci!!! Żenada RIP NC+
 56  
No to jak już wiemy oficjalnie, że la Liga, Ligue 1, Series A (wkrórce pewnie Premier L. i NBA...) są w Eleven to proszę padalców z Canal+/NC+ o podwyżkę abonamentu!

Przecież to oczywiste, że za gorszą ofertę trzeba więcej zapłacić - prawda!
 52  
Buuuuhahaha !!!! adios nc pluszakos!!!! ;D
 24  
Czyli za kilka lat Eleven to będzie beIN, za rok zgarną angielską, a z nc+ i c+ sport zostanie LM i będzie taki nsport sprzed fuzji, na którym przez okrągły tydzień same powtórki. Oj pozamiatane.
 23  
NC+ zawiedliście
 22  
Co będzie następne? Vectra już podniosła abonament za c+, tylko pytam się za co?!!
 19  
Przydałby się 3 kanał, bo jak chcą na 2 kanał tyle lig razem puszczać. Już teraz włoska i francuska, a teraz hiszpańska będzie to będą musieli wyrzucać jakąś ligę i tylko powtórki, bo jak inaczej?
 17