Łukasz Szewczyk25.08.2015 (11:05)83

Eleven Sports rozbił piłkarski monopol Canal+. Teraz ważna jest szeroka dostępność w TV

Duże pieniądze namieszały na polskim rynku piłkarskich praw telewizyjnych. Skorzystają na tym przede wszystkim widzowie, bo dostępność ligi europejskich nie będzie już ograniczona tylko do jednej platformy telewizyjnej. Eleven Sports w krótkim czasie udało się rozbić piłkarski "monopol" Canal+, teraz czas na wejście do ofert dużych operatorów płatnej TV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 83)

ŻEGNAJ NC+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUHA HA
 46  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Tylko Polsat
 38  
"Teraz nadawca musi popracować nad dostępnością swoich kanałaów, by szybko znaleźć się w ofertach dużych operatorów płatnej telewizji." Nie od teraz, a od dawna powinien się starać i już do tej pory powinien być u większości operatorów. I jak zwykle te enigmatyczne "w najbliższym czasie"...
 28  
Aplikacja na SMART TV!!! już dawno powinna być!
 20  
ciekawe czy bedzie tak wesoło jak za 11 bedzie trzeba płacic dodatkowo
 36  
Dla NC+ jedynym ratunkiem jest wprowadzić te kanały to oferty w cenie. Tak żeby abonenci nawet tego nie odczuli..Ciężki wstyd c+,zlikwidujcie c+sport2 żeby nas nie drażnić..a nsport+ też nie wiadomo po co w takiej sytuacji..
 26  
A co to za problem? Trzeba bedzie zaplacic, to sie zapłaci. Kto nie chce, to niech nie płaci. Byleby w ogóle była możliwosc wykupienia kanału w Upc w moim przypadku. A znajac ich pospiech w dodawaniu kanałow mam juz obawy.
 27  
"Skorzystają na tym przede wszystkim widzowie, bo dostępność ligi europejskich nie będzie już ograniczona tylko do jednej platformy telewizyjnej."

taaa, zamiast zapłacić za 1 pakiet będziemy płacić za 2. duuuuża korzyść
 24  
To NC+ rozbiła monopol CANAL+. Pamiętacie jak Nowa CYFRA+ niszczyła Wizję Sport aż do reszty zniszczyła? Tu mamy powtórkę z rozrywki. Takie odnoszę wrażenie.
Zbychu51 (usunięte konto #28584) 25.08.2015 (11:49:50)
 37  
Do kiedy C+ na ma prawa do wytworni filmowych ?.
 22