Łukasz Szewczyk25.08.2015 (11:05)83

Eleven Sports rozbił piłkarski monopol Canal+. Teraz ważna jest szeroka dostępność w TV

Duże pieniądze namieszały na polskim rynku piłkarskich praw telewizyjnych. Skorzystają na tym przede wszystkim widzowie, bo dostępność ligi europejskich nie będzie już ograniczona tylko do jednej platformy telewizyjnej. Eleven Sports w krótkim czasie udało się rozbić piłkarski "monopol" Canal+, teraz czas na wejście do ofert dużych operatorów płatnej TV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 83)

Takiej świeżości na rynku nie dałby nawet winterfresh ;) Zobaczymy co to będize przez najbliższe 3 lata! :)
 10  
NC+ włączy te dwa kanały Eleven, musimy czekać, ja bym też już wolał no ale cóż zrobić,
 7  
Zapraszamy do UPC :)
 0  
NC+ i CANAL+CYFROWY zachowują się śmiesznie i arogancko narzucając w takim momencie horrendalne podwyżki ludziom mającym pakiety C+ w sieciach kablowych. W momencie gdy ich oferta sportowa jest uboższa o ponad połowę, gdy oferta filmowa też co raz bardziej kuleje, oni zamiast zawalczyć o pozostanie swoich klientów atrakcyjnymi promocjami, wyciągają w ich kierunku działa i dowalają chore podwyżki o nawet 100% w kablówkach!!! Przykładowo w UPC gdy mieli wszystko około rok temu można było mieć PEŁNY CANAL+ za 25 zł m-c, potem zrobili podwyżkę do 35 zł. A teraz gdy potracili prawa chcą 49 (po roku 69) zł za okrojony i 69 (po roku 79) zł za pełny pakiet ! HA HA HA HA!! Kto się na to złowi? Za co te pieniądze? Za (niepelną) jedną z najgorszych lig w Europie, za golfa? A Premier League za rok i tak pewnie stracą....

Oni jawnie plują tym ludziom którzy im przez lata płacili w twarz...
 18  
Pamietacie te huczne zapowiedzi że będzie 500 premier rocznie? Dziwne tylko że odkąd nie ma Cyfry i jest NC+ to te premiery są takie kiczowate... Jeszcze niech po prawach sportowych straca umowy z wyrworniami filmowymi i moga sie zwijac z polskiego rynku.. to że za rok straca Premier League to wiecej niz pewne... Chyba wtedy zmienią nazwe na ekstraklapa&golf+ :-)

Żądają wielkich podsyżek 20zl za C+ a sa warci obecnie nie wiecej niz 20zl....
 13  
"Otrzymaliśmy informację, że prawa do transmisji rozgrywek piłkarskiej ligi hiszpańskiej zostały pozyskane przez Eleven Sports Network.
Wciąż usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać te rozgrywki.
Rozmowy są skomplikowane, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji - informuje swoich abonentów nc+"

... jeśli się dogadają z NC+ to niechybnie będą podwyżki abonamentu.
Jak to zwykle bywa u żabojadów. Już podnieśli cenę za paczkę 8 kanałów CANAL+. :)
Oni chyba nie rozumieją, że młodzi ludzie w ogóle olewają płacenie za patrzenie w telewizor.
 12  
Chcą podwyżek gdyż muszą sobie odbić kasę którą wydali na n.
Ciekawe czy dadzą sobie radę z HBO gdy ten poczuł krew.
 10  
8 lat temu CANAL+ mial tylko 3 mecze Ekstraklasy gto bylo ok teraz ma 6 a Wy narzekacie . Co Wy myślicie że C+ zostawi Wam pakiet za 50 zł i bedzie ciagle pokupywal prawa sportowe . Przed połączeniem sie cyfry i n abonent Cyfry miał lige Pol Ang Hiszp Fra Wło . Teraz ma Pol Ang LM i nawet żużel liga pol .
 10  
to że trzeba płacić jest jasne, koszty muszą się zwrócić i zarobić też trzeba, tanio już było.
 5  
nikolo co do Ekstraklasy, z calym szacunkiem, ta liga jest bardzo slaba. Wystarczy zobaczyc jakie osiagniecia maja te kluby w rywalizacji LM.
Ekstraklasa to taka 3 liga w porownaniu z zagraniczymi ligami. Więc wydawać większe pieniądze za stosunkowo słabą lige nie ma sensu.
 10