Łukasz Szewczyk26.08.2015 (14:01)6 komentarzy

Margaret, Pijanowski i Szewczyk z nowym programem "Retromania" w TVP1

Wokalistka Margaret jesienią 2015 roku zadebiutuje w roli prowadzącej. Od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny "Retromania". Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. Pierwszy odcinek nowego show już sobotę 26 września.
Margaret
Nowy program na antenie TVP1 będzie nosić tytuł "Retromania". W rolach prowadzących widzowie zobaczą Margaret oraz dwie legendy polskiej telewizji. Krzysztof Szewczyk przez kilka lat prowadził niezwykle lubiany przez telewidzów program "Wideoteka dorosłego człowieka", a Wojciech Pijanowski zapisał się w pamięci Polaków jako gospodarz teleturnieju "Koło fortuny".
- Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego - mówi Margaret agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Program "Retromania" będzie przedstawiał anegdoty o życiu gwiazd sceny muzycznej oraz najnowsze teledyski. Klipy będą prezentowane w formie listy przebojów. Gospodarze show będą też prezentować widzom archiwalne nagrania muzyczne.

- Będzie bardzo dużo dobrej muzyki, będzie w związku z tą muzyką również dużo obyczajowości z nią związanej. Będą anegdoty, różne zaskoki i dużo nieprzewidzianych rzeczy, ponieważ wszystko będzie pod wodzą naszej szefowej - mówi Krzysztof Szewczuk.

Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczuk mają już za sobą doświadczenie wspólnej pracy. W latach 80. wraz z Włodzimierzem Zientarskim prowadzili na antenie TVP2 program rozrywkowy "Jarmark". Między dziennikarzami a Margaret jest ponad 30 lat różnicy, wokalistka przyznaje, że nie zna programów, które tworzyli jej partnerzy z "Retromanii".

- Margaret się jeszcze nie urodziła, jeszcze jej na świecie nie było, jak myśmy robili "Jarmark", ale nauczy się czegoś, mam nadzieję - mówi Wojciech Pijanowski.

Program "Retromania" będzie można oglądać w każdą sobotę, o godz. 14:05, na antenie TVP1. Pierwszy odcinek 26 września.

Komentarze (1 - 6 z 6)

krzysztof szewczyk? a to ktoś z rodziny łukasza szewczyka?
 1  
Kim jest dla Łukasza Szewczyka Krzysztof Szewczyk?...jak są spokrewnieni z sobą?...jakie są ich więzy rodzinne?...czyżby to byli bracia?...
 2  
"Między dziennikarzami a Margaret jest ponad 30 lat różnicy, wokalistka przyznaje, że nie zna programów, które tworzyli jej partnerzy z "Retromanii".

... Wojciech Pijanowski ma 64 lata, a Krzysztof Szewczyk ma 67 lat.
A ta celebrytka Margaret (Małgorzata Jamroży) ledwo 24, więc obaj mogliby być jej dziadkami.
Wydała 1 płytę, jest szafiarko-piosenkarką i pozuje na nie wiadomo kogo.
 4  
A co robi tam blond dziewucha, o urodzie pekińczyka. Kto zacz ?
 6  
proszę nie przekręcać nazwisk prowadzących
byle nie przekręcali nazwiska 28.08.2015 (20:33:18)
 2  
Chała postna lukrowana...
 1