Łukasz Szewczyk27.08.2015 (15:45)5 komentarzy

Robert Kantereit o poranku w TVN24

Od 1 września 2015 roku do prowadzących poranny program "Wstajesz i wiesz" w TVN24 dołączy Robert Kantereit, który do tej pory widzom TVN znany był z programu "Dzień dobry TVN".
TVN24 HD
- Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we "Wstajesz i wiesz" będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i, mam nadzieję, okazją dla Roberta Kantereita na nową, pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym - powiedział Adam Pieczyński, dyrektor programowy TVN24 i członek zarządu TVN.
Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit / Fot. TVN
Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit / Fot. TVN
Robert Kantereit był jednym z prowadzących "Dzień dobry TVN" od 2010 roku. Swoją dziennikarską karierę rozpoczynał w szkolnym radiowęźle. Później, w czasie studiów, związał się ze Studencką Agencją Radiową oraz słynnym gdańskim Radiem ARnet. Przez wiele lat pracował także w radiowej Trójce, gdzie zajmował się głównie publicystyką i informacją, oraz w telewizji publicznej.
TVN24.pl

Komentarze (1 - 5 z 5)

Widzę ze ITI na ''łeb upadło'' całkowicie i Scripts Networks też razem z nimi
 2  
Ja bardzo lubiła go w duecie z Jolą Pieńkowską bo uważam ze super się uzupełniali. Ciekawa jestem bardzo co teraz bezie robił ale bardzo mu kibicuję.
 5  
44 lata trochę wiekowy jest. Myślałem ze dadzą młodszego za Jarka...
 4  
szkoda,że pani Pieńkowskiej nie ma. była świetna w tym co robiła i fajnie się uzupełniała z innymi prowadzącymi :)
 0  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
co ty mówiłeś ty pokurwiony debilu jeden te całe iti upadło o boże matko ty hubertikusie jesteś ciekawy jak retrojam500x i ty jesteś pokurwionym gośćiem haha i komentuj na zawsze jak cały pokurwiony łeb
 3