Łukasz Szewczyk01.10.2006 (10:40)44 komentarze

Cyfrowy Polsat powiększa ofertę

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że w październiku ofertę programową Cyfrowego Polsatu wzbogacą dwa sportowe kanały z rodziny Eurosport. Okazuje się, że to nie jedyne programowe nowości.
W poniedziałek, 2 października 2006 roku, dostępny dla wszystkich abonentów Pakiet Familijny Cyfrowego Polsatu zostanie wzbogacony o sportowy kanał Eurosport, całodobowy kanał telezakupów - Mango24 oraz kanał kina akcji AXN, który zostanie przeniesiony z Pakietu Film.
Z kolei do Pakietu Relax Mix dołączą 4 kanały tematyczne: sportowy Eurosport 2, dwie nowości produkcji Sony Pictures - AXN Crime (kanał z serialami kryminalnymi) i AXN Sci-Fi (z filmami science fiction) oraz Zone Romantica - filmowy kanał dla kobiet. Ceny obydwu pakietów nie ulegną zmianie.

- To jednak nie koniec nowości w naszej ofercie. Prowadzimy rozmowy z kilkoma renomowanymi nadawcami i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zaproponujemy widzom kolejne atrakcyjne kanały - zapowiada Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Warto dodać, że umowa między Cyfrowym Polsatem a Zonemedia Polska na kanały Zone Romantica oraz Zone Europa jest umową na wyłączność na rynku platform, co oznacza, że tylko widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli do nich dostęp.

Komentarze (1 - 10 z 44)

Co znaczy konkurencja :) dam sobie glowe uciac ze gdyby nie N to cyfra i polsat nie dodali by tak nagle tyle kanalow !!!
 0  
DOBRZE, ZE N WKRACZA DO AKCJI BEDZIE JESZCZE CIEKAWIEJ!!!!!
 0  
Zone Romantica i Zone Europa na wyłączność?
Tu mnie zaskoczyli.Nie wiedziałem o tym,że zone europa takze jest na wyłaczność w CP.
 0  
Zone Romantica i Zone Europa bedzie w cyfrze plus.
 0  
w CP są tylko Zone Reality i Zone Club
 0  
Felik oby nie:(To sa najgorsze kanały........
 0  
Nie będzie Zone Romantici i Europy w Cyfrze +,dopóki będzie trwała umowa na wyłaczność w CP.Na razie nie wiemy,do którego roku to potrwa,więc Felik nie pisz takich rzeczy,bo w tym roku na pewno te kanały nie pojawią się ani w C +,ani na n-ce.
 0  
Zobaczę to uwierzę. Już były na Media2 ciekawe artykuły(Superstacja się kłania). Pojawiały się o 1 w nocy a znikały o 3-4 nad ranem. Tak były obiektywne i podparte faktami.
 0  
A TAK NIE DAWNO CYFRA I CYFROWY POLSAT PISALI ŻE NIE BOJĄ SIE -N- I CO JUŻ SIĘ ZACZEŁO TRZEŚĄ PORTKAMI ŻE ABONĘCI UCIEKNĄ
 0  
cieszta sie z tygo co mota
 0