Łukasz Szewczyk16.09.2015 (14:58)3 komentarze

Nowy sezon "South Parku" w Comedy Central już dzień po premierze w USA

Na telewizyjne ekrany powraca jedna z najbardziej skandalizujących kreskówek w historii animacji - "South Park". Polacy fani serialu, dzięki telewizji Comedy Central, pierwszy odcinek 19 serii obejrzą zaledwie dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych.
"South Park"
W miasteczku South Park nadeszły inne czasy. Stery w szkole podstawowej objął nowy dyrektor, który zmusi Stana, Kyle'a, Erica i Kenny'ego do zmierzenia się ze skutkami swoich uprzedzeń i rasistowskich zagrywek. Nienawykłych do politycznej poprawności chłopców czeka też nie lada test: zmuszeni będą wyrazić swój najwyższy szacunek względem Caitlyn Jenner...
Już w czwartek - 17 września 2015 roku o godz. 23.00 na antenie Comedy Central, zaledwie 24 godziny po premierze w Stanach Zjednoczonych, polscy fani "Miasteczka South Park" mogli będą zobaczyć pierwszy odcinek 19. sezonu kultowego serialu animowanego o losach czterech zwariowanych przyjaciół z trzeciej klasy. Ich przygody są niekiedy niebezpieczne, nieprawdopodobne lub po prostu głupie, jednak z każdej z nich mali bohaterowie wyciągają ważną życiową lekcję.

Dla wszystkich fanów kultowego serialu "Miasteczko South Park" Comedy Central uruchomiło specjalną aplikację (Android, iOS), która daje użytkownikom stały dostęp do ulubionego serialu. Bezpłatny program umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów amerykańskiej produkcji. W zależności od danej serii, odcinki dostępne są z polskim lektorem bądź dubbingiem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Polscy fani nadal czekają na sezon 18 z dubbingiem...
 6  
Pozytywna wiadomość.
 7  
Ostatni raz South Park ogladalem w 1979 roku...
 5