Łukasz Szewczyk28.09.2015 (11:26)7 komentarzy

Pierwsza w Polsce emisja serialu "Mike i Molly" z dubbingiem w TV Puls

Znany polski aktor Cezary Żak będzie podkładał głos w nagrodzonym statuetką Emmy Awards znakomitym serialu komediowym "Mike i Molly". To pierwsza w Polsce emisja tego serialu z dubbingiem. Dubbing przygotowano specjalnie dla Telewizji Puls.
Mike i Molly
Cezary Żak użyczy swojego głosu postaci Vince'a Moranto (Louis Mustillo), którego matka Molly próbuje zeswatać ze swoją córką, a z którym później sama zaczyna się spotykać. Vince to typ zabawnego, zażywnego, 50-letniego Włocha z brzuszkiem i łysiną.
Serial "Mike i Molly" to amerykański megahit, który opowiada o sympatycznej parze z nadwagą. Puszysty Mike jest dobrodusznym policjantem, który pragnie schudnąć. W codziennych zmaganiach towarzyszy mu szczupły i przemądrzały policyjny partner Carl McMillan. Z kolei Molly to pulchna nauczycielka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które w przeciwieństwie do Molly, nie mają problemów z tuszą, co nie ułatwia głównej bohaterce codziennej walki z kulinarnymi pokusami. Odkąd Mike i Molly poznali się na spotkaniu "Anonimowych Otyłych", zapałali do siebie gorącym uczuciem!

W rolę Molly wciela się znakomita aktorka komediowa Melissa McCarthy (m.in. "Druhny" i "Gorący towar"), która została za tę rolę nagrodzona statuetką Emmy Awards.

Emisja "Mike i Molly" na antenie TV Puls od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (od 28 wrzesnia 2015 roku).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Na Astrze 19,2e serial leci w najlepsze a u nas "Czomedy Czentral" juz sie poddalo i nie zakupilo dalszych czesci. Ciekawe jak Pulsowi wyjdzie dubbing?

Comedy Central spadl na ochlap. Slabe seriale teraz leca. W kolko pokazuja tylko seks w wielkim miescie, te same odcinki chyba juz 15x z rzedu! Ile mozna? No a reklama w kolko leci...
 7  
CC niedługo może się odbić - w opracowaniu są kolejne sezony South Parka z dubbingiem ;)
 2  
ostatnim zdaniem sobie odpowiedziałeś dlaczego jest jak jest. Bo produkcja i zakup nowych seriali kosztuje niewspółmiernie więcej niż emitowanie starych treści i puszczanie tych samych reklam. CC to nie organizacja charytatywna tylko biznes, im nie zależy by być najlepszym tylko najlepiej zarabiającym.
 1  
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 września 2015 o 15:47:35 przez true).
 0  
Kochani, nie oczekujcie zbyt wiele. Pewnie, jak to jest w tradycji tej stacji, przerwą emisję w połowie sezonu, bo oglądalność nie będzie zadowalająca.
 4  
Wczoraj oglądałem :) dubbing w Polsce nie jest normą i jakoś dziwnie to wszystko wychodzi ale sam serial ok, na luzie i bez spiny na śmieszność.
 1  
CC niedługo może się odbić - w opracowaniu są kolejne sezony South Parka z dubbingiem ;)
może z lektorem lub z polskimi napisami
 0