Łukasz Szewczyk29.09.2015 (13:21)8 komentarzy

Zmiany w pakiecie FilmBox. FilmBox Premium i FilmBox Extra HD już nadają

Od wtorku (29 września 2015 roku) widzowie w Polsce zyskali dostęp do nowej paczki kanałów Grupy FilmBox. Na rynku zadebiutował FilmBox Premium zastępując FilmBox Extra, natomiast FilmBox HD zmieni się w FilmBox Extra HD.
FilmBox Premium
Od 29 września 2015 roku dwa kanały filmowe z grupy FilmBox zmieniły swoje nazwy. FilmBox HD przekształcił się w FilmBox Extra HD, zaś FilmBox Extra zmienił się w FilmBox Premium. Rebranding ma na celu przede wszystkim ułatwienie widzom nawigowania po ofercie FilmBox - zmienione nazwy bardziej jednoznacznie identyfikują zawartość poszczególnych kanałów.
Profile programowe kanałów pozostają jednak bez zmian. FilmBox Extra HD jest propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie filmowe i serialowe przeboje w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, pozwalającej poczuć się jak w szerokoekranowym kinie. FilmBox Premium jest kanałem z najnowszymi filmami, emitowanymi krótko po premierze kinowej. Znaleźć tu można amerykańskie megaprodukcje, zwycięzców festiwali, europejskie przeboje filmowe oraz atrakcyjne wysokobudżetowe seriale.

Specjalnie z okazji rebrandingu i premiery serialu "Transporter" nadawca FilmBox Premium we współpracy z największymi operatorami na tydzień odkodował swój flagowy kanał. Od 29 września do 6 października 2015 roku szansę na poznanie wyczynów "Transportera" nawet bez wykupienia pakietu FilmBox będą więc mieli abonenci nc+, UPC Polska, Multimedia Polska, TOYA, INEA i Netii.

Rebranding obydwu kanałów odbędzie się także w pozostałych krajach, w których kanały te są obecnie rozprowadzane w ofercie kilkudziesięciu operatorów kablowych i satelitarnych (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, kraje dawnej Jugosławii).

Kanał FilmBox, koncentrujący się na kinie rozrywkowym, hitach z hollywoodzkimi gwiazdami i kultowych serialach, pozostanie przy dotychczasowej nazwie.

W Polsce obecnie spółka Kino Polska TV S.A. rozprowadza następujące kanały filmowe z grupy FilmBox: FilmBox, FilmBox Extra HD, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Family oraz FilmBox Arthouse.

Komentarze (1 - 8 z 8)

"Na rynku zadebiutował FilmBox Premium zastępując FilmBox Extra, natomiast FilmBox HD zmieni się w FilmBox Extra HD.
Rebranding ma na celu przede wszystkim ułatwienie widzom nawigowania po ofercie FilmBox - zmienione nazwy bardziej jednoznacznie identyfikują zawartość poszczególnych kanałów.
Profile programowe kanałów pozostają jednak bez zmian."

.... czyli wszystko po staremu.
"Zmienione nazwy bardziej jednoznacznie identyfikują zawartość poszczególnych kanałów" .... kto im pisze takie pijarowe gotowce ? :)
 8  
Ciekawi mnie jedna sprawa. Ile oni maja praw do wytworni filmowych, ze naplodzili tyle kanalow tv.
 6  
Ten cały Filmbox nie jest wart zlamanefo grosza...
 7  
Premium w SD. Przecież to jest jakaś kompletna KPINA !!
 9  
Filmbox Premium jest w SD? Haha!
 7  
mogli by dać każdy kanał po 1/50 zł miesięcznie lub 3 zł za wszytkę bo kto ma siłę i czas te wszystkie programy zaliczyć czasem jest trudno się zdecydować co ma być grane .
 2  
są wszystkie w upc odkodowane :)
 0  
Rebranding nastąpił. tylko gdzie premiery ???? Jeden serial (czytaj Transporter sezon 2) wiosny nie czyni. To samo leci od miesięcy.
 0