Łukasz Szewczyk29.09.2015 (14:26)18 komentarzy

CBS Europa i Extreme Sports Channel w jakości HD

Medialna Grupa AMC Networks International - Zone wprowadza do Polski kolejne kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości. Już od 1 października 2015 roku na ekranach telewizorów w Polsce zadebiutuje filmowy CBS Europa HD oraz sportowo-rozrywkowy Extreme Sports Channel HD.
Extreme Sports Channel HD
Bardzo się cieszymy, że CBS Europa i Extreme Sports Channel będą dostępne w jakości HD w całej Polsce. Tym samym kanały te dołączą do Sundance Channel, Outdoor Channel i MGM, stacji z portfolio AMCNI - Zone, nadawanych na tym rynku w HD - mówi Louise Cottrell, VP, Affiliate Sales, AMC Networks International - Zone
CBS Europa to kanał filmowy nadawany wyłącznie w Polsce. Stacja emituje starannie wyselekcjonowane współczesne filmy i seriale. Wśród ostatnich i najnowszych premier znajdują się m.in. "Lista klientów" z Jennifer Love Hewitt oraz uznane filmy: "Wichry namiętności" z Anthonym Hopkinsem i Bradem Pittem, "Krawiec z Panamy" z Piercem Brosnanem i Danielem Radcliffem czy "Przyczajony Tygrys" i "Ukryty Smok".
Extreme Sports Channel to rozrywkowy kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. W Polsce na kanale można oglądać m.in. kontent WWE, X-Games i Dew Tour. Extreme Sports Channel posiada także na wyłączność prawa do emisji wszystkich gal UFC na żywo, jak również do dodatkowych programów, takich jak gale z bogatego archiwum UFC.

Kanały w jakości HD dostępne będą w ofertach u większości operatorów, m.in. Cyfrowy Polsat, nc+, UPC Polska czy Vectra. O dostępności operatorzy będą informować klientów na bieżąco.

Oprócz CBS Europa i Extreme Sports Channel, w Polsce AMCNI - Zone zarządza siedmioma kanałami: CBS Action, CBS Drama, CBS Reality, których współwłaścicielem obok AMCNI - Zone jest także CBS Studios International, oraz Sundance Channel, MGM, Outdoor Channel i kanał dziecięcy Polsat JimJam.

Komentarze (1 - 10 z 18)

od 1.10. w upc będzie dostępny CBS Europa HD, Extreme Sports HD, MGM HD, Universal HD i Discovery Turbo Xtra HD
 9  
w upc w najbliższym czasie jeszcze więcej nowości..., według nieoficjalnych newsów jeszcze w październiku w UPC:

1. CBS Europa HD
2. Extreme Sports Channel HD
3. MGM HD
4. Universal Channel HD
5. Discovery Turbo Xtra HD
6. Nat Geo People HD
7. Sci-Fi Channel
8. Polsat 2 HD
9. TV 4 HD
10. Polsat Play HD
11. Polsat Cafe HD
12. RT HD
 10  
Jezu jak dobrze że przechodzą na HD. Uważam że to powinien być standard obecnie, a uruchamianie nowych kanałów bez HD to jakaś abstrakcja w tych czasach.
 12  
Ale nikt nie napisał, że UPC i tak dołączyło nowe kanały regionalne dla przykładu w tym roku w ofercie na dolnym śląsku w UPC pojawiły się:

kanał 350 - TV Wałbrzych
kanał 360 - TV Regionalna (Lubin)
kanał 365 - TL Azart (TV Bolesławiec)

a w krótce jeszce: TV Łużyce oraz Echo 24
 4  
Zapowiada się że wszelkie najnowsze kanały będą pojawiać w UPC :-)
 9  
@Amadeus33, W październiku pojawi się także Eleven i Eleven Sports.
 4  
Dopóki kanały nie zaświecą na dekoderze upc to nie uwierzę :) VH 1 CLASSIC też dołączą w październiku? :)
 8  
skoro mają być na tp. Polsatu to HD będzie tylko rozdzielczość, a nie jakość kanału.
 2  
@sector chyba tak
 1  
Ale nikt nie napisał, że UPC i tak dołączyło nowe kanały regionalne dla przykładu w tym roku w ofercie na dolnym śląsku w UPC pojawiły się:

kanał 350 - TV Wałbrzych
kanał 360 - TV Regionalna (Lubin)
kanał 365 - TL Azart (TV Bolesławiec)

a w krótce jeszce: TV Łużyce oraz Echo 24
Pojawiły się? Niemożliwe haha i po co włączyli ??? I oglądaj trwam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 3