Łukasz Szewczyk01.10.2015 (10:35)32 komentarze

CBS Europa HD i Extreme Sports Channel HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększa swoją ofertę o dwa kanały nadawane w jakości HD - CBS Europa HD oraz Extreme Sports Channel HD oraz Disney Channel HD.
CBS Europa HD i Extreme Sports Channel HD  w UPC Polska
W czwartek (17 marca 2016 roku) do oferty telewizji cyfrowej UPC Polska dołączyły nowe kanały HD, które w ofercie operatora zastąpiły wersje SD.
CBS Europa HD to kanał filmowy nadawany wyłącznie w Polsce. Stacja emituje starannie wyselekcjonowane współczesne filmy i seriale. Wśród ostatnich i najnowszych premier znajdują się m.in. "Lista klientów" z Jennifer Love Hewitt oraz uznane filmy: "Wichry namiętności" z Anthonym Hopkinsem i Bradem Pittem, "Krawiec z Panamy" z Piercem Brosnanem i Danielem Radcliffem czy "Przyczajony Tygrys i Ukryty Smok". Kanał w UPC Polska dostępny jest w pakietach Select i Max na pozycjach 490 (Mediabox) i 224 (Horizon i Kaon)

Extreme Sports Channel HD to rozrywkowy kanał poświęcony najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. W Polsce na kanale można oglądać m.in. kontent WWE, X-Games i Dew Tour. Extreme Sports Channel posiada także na wyłączność prawa do emisji wszystkich gal UFC na żywo, jak również do dodatkowych programów, takich jak gale z bogatego archiwum UFC. Kanał w UPC Polska dostępny jest w pakietach Select i Max na pozycjach 571 (Mediabox) i 509 (Horizon i Kaon)

Komentarze (1 - 10 z 32)

u mnie nie ma jeszcze ani jednego z tych kanałów :P
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1.10.2015 (10:57:13)
 9  
Trochę mało. Niektórzy zwiastowali jeszcze Polsat 2 HD, TV4 HD i MGM HD...
 7  
ok teraz eleven!
 6  
U mnie też nie ma.
 8  
No to o Elevenach można już spokojnie zapomnieć i czekać kilka lat az utracą prawa jak cplus i wtedy je dołączą jak to było w przypadku nsportu.
 10  
Disney super jakość. Dobrze, że wszedł Extreme Sport w Hd. W koń u UFC w wysokiej rozdzielczości.
 7  
są w HD tylko znaczka nie ma widac na wyswietlaczu dekodera
 3  
u jednych są u innych nie ma, ciekawe, zapewne sieć im nawaliła w warszawie i okolicy :D
 3  
UPC ma jakieś spore problemy dziś, sporo kanałów nie działa tzn jest czarny obraz, co do tych nowości co piszą to u mnie działają ale są też problemy np z dodatkowymi pakietami np canal+ gdzie pare kanałów nie działa bo wyświetla się brak dostępu ale w UPC mówią że pracują nad rozwiązaniem problemu.
 7  
faktycznie nadają w hd, a można to zauważyć tylko na starych dekoderach, na horizonie nie ma takiej możliwości bo nie nie wyświetla się na dekoderze że to w hd, a kanały te nie dodały znaczka hd do nazwy, w starych dekoderach widać że są w hd, miejmy nadzieje że pare innych kanałów też będzie w hd niedługo :D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1.10.2015 (11:21:49)
 8